16
5.10.2020
Ailenden Sakladığın Bir Şey dio'la
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   johnnybravo
   Ailem benim tam tersim çok tutucu, muhafazakar kişilerdir. Aslında beni de bu zihniyetle büyüttüler ama ben pek olmadım :D Küçük yaştan itibaren farklı bahanelerle onları kandırarak kabuğumdan çıktım. Çok ülke gezdim, güzel bir üniveristede okudum falan, zihniyetim tamamen farklı. Onlar da yıllar geçtikçe daha muhafazakar oldular. Ben de tam tersi daha zıtları. Hal böyleyken düşünce konusunda anlaşmamız imkansız olduğunu gördüm fakat onları da üzmek istedim. Tatlı beyaz yalanlar söyledim hep. İçki içtiğimi, kız arkadaşım olduğunu falan bilmezler. Baya bir şey söylemiş gibi oldum ama ailem öğrenirse çok fena olur dediğim ve ailemden sakladığım şey: Şuan kız arkadaşımla beraber yaşıyor olmam.
    libidio
    Ohoo neler saklamıyorum ki :)) Yani neler saklamıyorsun desen daha doğru olurdu. Gerçi saklamak için de saklamıyorum ne gerek var şimdi diyerek böyle oluyor hep.
     mehmet_08
     Halının üzerine çay dökmüştüm Bende annem fark etmesin diye üzerine tekrar kahve döktüm Artık çay döktüğümü bilmiyor Özür diliyorum anneciğim
      meyvesebze
      Suan hastaligimi gizliyorum
       _umut_
       Şuan bunu burada bile itiraf edebilecek kadar hazır değilim
        kania_
        Bilmemem gereken çok fazla şey biliyorum
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.