Ailen Hangi Partiliyse O Partili Doğmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kuvvetmira
   En büyük şanssızlığım olduğunu düşündüğüm o şey. Annem malum partili olduğu için bir dönem onların fedaisi olmuştum. Ama kendimi yol yakınken geri dönmüş olduğum için rahatlatıyorum.
    masmavicikolata
    malum partiye ve reise oy vermessem evden atılabilirim ama bu benim fikrimi değistirebilir mi? no
     eliff04
     Yoo ben ailemle aynı partili değilim. Hoş zaten kendileri herhangi bir partinin tarafını sıkı sıkı tutan insanlar değiller ama yine de kime oy verecekleri belli...
      fairytale-
      Hani bi kadın vardı Ak partiliyiz ak partili hüloğğğ diyen teyze ve benim annem yarışır . Bir ara Akp seçim mitinginden eve dönerken elinde akp damgalı balonlarla dönmüştü . Bu balonları almak icin mitingin bitip milletin dağılmasını beklemişti .
       kojiro-
       Bizim insanin kaderi bu iste, fakirlik,siyaset ve din ile dunyaya gelmek.
        who-am-i
        partili olunmaz partili doğulur gibi
         mrsnl33
         Evdekiler gibi, Tayyipci değilim çok şükür
          futbol_sevenbiriii
          Ya konuyla alakası yok ama bi tespitim var ashshhs burda ailesi akp li olup başka partiye dönen kişilerin yorumuna disslike atan biri var o disslike atan %65 akp li
           iceel
           Pek çok kez farklı partiye oy vermişliğim vardır. Kızım hep sorardı çocukken asla söylemedim benim seçimlerimden etkilenmesin diye. Bu seçimde oy kullanacak. Ben de ona sormuyorum. Önemli olan oyunu kullanarak vatandaşlık görevini yerine getirmesi. Ailemde siyasi görüş çeşitliliği var. Her telden çalıyoruz diyebilirim. Ailenize he deyip kendi tercihinizi yapacaksınız nasılsa. Bu durumda onların ne düşündüğünün önemi yok. Sonuçta özgür irade, demokratik hak... Kimsenin kimseye oy vereceği partiyle ilgili söz söylemeye hakkı yok değil mi?
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.