Aileme Ne Zaman Ateist Olduğumu Söylemeliyim?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   suleyman-incesoz
   Öncelikle değişmek isteyen biriyim. Ama bu durumu nasıl ortadan kaldırabilirim? Artık bu gerçeği söylemenin zamanı geldiğini düşünüyorum. Böyle devam ederse ileride sorun oluşturacak. O yüzden yorumlarda bu sorunun cevabını söylersiniz. Umarım... Güncelleme: Söyledim evlatlıktan atıldım. Yaşasın boktan dünya.
    mrsnl33
    Aile bireyleriniz eğer bu konularda aşırı tepki verecek insanlar degilse bence hemen söyleyin.Ya da ailenizde kendinize en yakın hissetiginiz insan kimse önce onunla paylasin.Diğerlerine acikladiginizda o da size destek olacaktır.
     gregory_
     Ailen ateist olmani önemsiyorsa isin zor, plan yapmadan uygun bir zaman kollamalisin ya da inanç kisiseldir deyip içinde tut.
      iilayda
      Bence inançların seni alakadar eder. Başka insanlar ailene söylerse de onlar beni yanlış anlamış deyip geçiştir. Çünkü din yada cinsel yönelimler insanlar tarafından tabulaştırılmakta pek anlaşılmamakta anlayacaklarını düşürsen kendin söylemelisin
       moon_night
       Öldükten sonra Mektup bırak Ya da Yurt dışına çık öyle mektup gönder
        badideasensei
        Kafamı kurcalıyordu bu konu, ben de öneri almaya geldim. İleride illaki öğrenecekler diyerek ertelemeye çalışıyorum, biraz daha ileride en azından bir yetişkin olduğumda :/
         berat-albayrak-official
         onları da manipule ederek ateizme yönlendir ve bombayı en son patlat.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.