Aileler Evlatlarını Bir Hiç Olarak mı Görür?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Deniz Tekin, ailesine bütün nefretini döktüğü bir flood paylaşmış. Bu tweetlere göre insanın ailesinin kendisini bir hiç olarak gördüğünü söylüyor kendisi. Şöyle bırakıyorum floodu.
   https://twitter.com/dapheadsays/status/1410881580822929408?s=21
   https://twitter.com/dapheadsays/status/1410881580822929408?s=21
   Bana biraz fazla abartı geldi. Özellikle izin almadan sarılmak kısmı. Sonuçta annen baban değil mi? Sevmeleri suç mu anlamadım.
    mert_
    Biraz abartı gibi geldi. Bizi severler, beslerler, okuturlar genelde ama bizi değil fikir ve düşüncelerimizi bir hiç olarak görürler. O çağırdıklarımda her şeyi bırakıp onlara odaklanma sorunumdan ben de muzdaribim. Aile içerisinde tek sözümün geçtiği şey bazen annemin aklına yemek fikri gelmez ben bir şey söylerim nadiren onu yapar. Aslında bu kısmen onların suçu değil, onlar da öyle büyüdüler. Vasilik oluyor bu, çocuğa özgür bir birey olmadığını aşılıyor.
     me_out_bye
     Haklı. Ve bunları artik birileri söylemeli ve değişmeli. Şurada kaç insanız herkes az çok aynı şeyden bahsediyorsa ? Sorunun çokta bizde olmadığı AŞİKAR. Değişmesi gerekenler değişsin.
      kafatamircisi
      Deniz tekin kim
       mrsnl33
       Katildigim ve bizzat yaşadığım bazı şeyler var ama bana da fazla abartılmış gibi geldi.Ozelliklede sarılma konusunda,"Evlâdım,sana bi sarılabilirmiyim"diye gelip sormaları mi gerekiyor yani?
        merilolika
        bana abartı geldi biraz tabi ne yaşadığını nasıl bir ailesi olduğunu bilmiyorum ama çocuğuma istediğim zaman gidip sarılamayacaksam koklayamayacaksam naz yapamayacaksam birşey isteyemeyeceksem ben neden büyütene kadar bütün eziyetini çekiyorum
         kisacadeniz
         Fazla abartılı geldi. Söylediklerinin bir kısmında haklı fakat ifade etme ve ailesini anlama şekli çok pesimisttik
          catherine-earnshaw
          Dış kapının dış mandalı veya hizmetçi olarak gördüklerini söyleyebilirim, tamamen bir hiç olarak görmeyi ebeveynlik gururlarına yediremiyorlar. Nihayetinde onlar da "anne" ve "baba" ya? Yine de kimseye göstermediği sabrı onlara gösteriyor insan, şaka gibi.
           basorexia_
           bugün annem yemekte bamya var demiştin BEN BİR HİÇİM şaka maka haklı kadın. yani hiç sevgiilim olmadı ama olsaydı hemen bana sarılmaya kalkmasını istemzdim. annemde de böyle olmalı zaten sarılmıyorlar amq. hani olsa ne olur, olmasa ne olur
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.