Ailedeki Herkesin Ak Partili Olması Gibi Bir Durum
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   berat-albayrak-official
   Ailede tayyipist olmayan tek kişiler ben kuzenim ve amcam. Geri kalan tüm baba ve anne tarafı tayyipçi. Siyaset konuşuyorlar her saniye IQm düşüyor. Daha ne kadar dayanabilirim bilmiyorum. Ne yapmalıyım? Aşırı tayyipçiler.
    takmazuguramatakar1
    Benimkiler de aşırı CHP savunucusu. Yakında tapıcaklar kılıçdaroğlu'na. Tabii ki kemal kılıçdaroğlu 'nu rte' ye tercih ederim ama kaç yıldır koltuk sevdası yüzünden bu saçmalıkları çekiyoruz. Şuan savunduğum iki siyasetçi var : meral akşener ve Mansur yavaş. İkisi de kötünün iyisi. Demem o ki siyaset tartıştıklarında oda dan kaç ya da tartışıp terbiyeni boz 😂
     mrsnl33
     Allah sabır versin,ben de aynı durumdan muzdaribim.Daha bugün istanbul sözleşmesinin kaldırılmasının doğru olduğunu savunan üç tane kadinla(biri annem,ikisi kardesim)ciddi ciddi tartıştık.Kadin olan onlar ama bu sözleşmeyi ahlaka aykırı bulan yine onlar.
      hanmergen
      Benim anne tarafı da baba tarafı da CHP'li. Ama ben eşimle birlikte Türkçü Turancıyım. :D
       littlejohn
       nerden bakarsan bak üzücü bir durum.
        strangestar
        Kardeş hiçbir yorum yapma açıklamaya çalışma işine bak sen ayrıca siyasete takma hepsi aynı b**un laciverti seçilene kadar halk dostu sonra indiregandi paralar
         ahpte-pateh
         Aile HDP'ye yakın, aslında babam yakın. Ben değilim, bu sebeple AKP'li olacağımdan korkuluyor ama o da değilim tabii. Seçim olursa muhtemelen İyi Parti'yi oylarım, zamanında olursa.
          nokurtulus
          Çok zor bir durum. Çekirdek ailemde olmasalar da yakın akrabalarım içinde olmaları bile bazen çekilmiyor.
           dunyabarisi
           Zombie istilası gibi
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.