Aile Bakanı Zehra Selçuk'un Berna Laçin'e Verdiği "😉" Emojili Cevap
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Berna Laçin sosyal medya üzerinden takipçilerine, "Alın size yeni nesil soru örneği: 1 Haziran sonrası kreşler açılacak ama 18 yaş altına 5 gün sokağa çıkma yasağı uygulanacaktır . Bu durumda kreşlere gidenler kaç yaşındadır?" diye sordu. Bakan Selçuk ise şöyle yanıt vermiş.
   https://twitter.com/ZehraZumrutS/status/1266103962815664133
   https://twitter.com/ZehraZumrutS/status/1266103962815664133
   Yani benim hala kafam çok karışık. Yani gidecekler mi?
    ceetah85
    Berna hanim napiyorsunuz :D
     dipsiz
     Yani gidecekler. O değil de liseler kapandı mı ben asıl lise konusunu merak ediyorum karne almayacak mı bu çocuklar.
      atavratfenerbahce
      Valla ne sınav gördük ne bir şey lise 2 ye giden bir yeğenim var sabah akşam CS GO oynuyor anlamadım derste mi vermediler acaba bu çocuklara hiç sınav da yok ortalıkta anlamış değilim?
       ozanesi
       O emojide çok anlam gizli. Aba altından sopa gözüküyor yavaş yavaş. Bence muhalif paylaşımlarından ötürü kendisi 'liste'lerden birine girmiştir. Burada da bakanın vermeye çalıştığı mesaj seni izliyorumdur. Bir bakanın uzun yıllardır aktif bir tv hayatı olmayan oyuncuyu( bunu söylüyorum çünkü ülkede tv oyuncusu değilseniz tanınmaz ve değer görmezsiniz çoğunlukla) takip etmesi ve tweetine yanıt vermesi ilginç çünkü. Eminim danışmanları vs yöneltmiştir tweeti ama onlarca muhalif insan, ya da vekilin tepkileri dururken neden Berna Laçin? Bana o emoji çok manidar geldi o yüzden. Yakında bir Banu Özdemir vakası gelebilir bu olayla ilgili.
        ketcaplisarma
        Bakan selçuk dedikleri kadın mıymış ?!?!?!?! Inanmıyorrumm 😱😱😱
         ilsasilem
         Ya sen koskoca bakansın be kadın. Neden bir yerlerden numaramı bulduktan sonra parasıyla beni tavlayabileceğini sanan 'seri köz2cü tipli müşterimizin her mesajının sonuna koyarak çekici olduğunu düşündüğü bu garip emojiyi kullanıyorsun nedennnn. Basın danışmanının değiştirmeni tavsiye ediyorum sayın bakancım.
          shaheen
          Belli ki burada, karı koca çalışmak zorunda olan ve çocuğuna bakacak kimsesi olmayan o yüzden de çocuğunu kreşe göndermek zorunda olan kimse yok.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.