Ahmet Kaya Dinledim Diye Okukda Terörist İlan Edilmem
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Bugün online yüksek lisans dersimde (konu insanların tarihteki yeme alıskanlıklari ve bunların sağlıga etkisi) çok sevdigim bir hocam eski keltler fazla şisman olanları cezalandırıyordu diyince bende şaka amacıyla "Olmasaydı sonumuz böyle..." diye Ahmet Kaya'nın bir şarkısından alıntı yaptım ordan biris inanın yalan söylüyorsam topuklu ayakkabım kırılsın "Sen şimdi APO'yuda özlersin" dedi tabi hepimiz duymamazlıktan geldik fakat insanların müzigi bu kadar siyasete alet etmesi beni sinir ediyor
    mrsnl33
    Ben de lisedeyken,kürt kökenli olan bi kaç kişiyle arkadaşlık yaptığım için,ülkücü tayfa tarafından terörist ilan edilmistim.
     fairytale-
     Müzik evrenseldir aw...
      eliymalik
      bak işte yaptığınız hata bu kardeşim ciddiye almışsın bir de gelip buraya yazmışsın ki iyice negatif enerji yayılsın. şimdi burada millet sövecek, sinirlenecek, nafile. yapmayın etmeyin, ciddiye almayın şu insanları.
       abdes_terligi
       boş insan çok var ya takma, devam ettirirlerse kapak edersin
        gulfemkaya
        Off ergenlik, bilgisizlik, cahillik, salaklik hepsi totalde birleşmiş ve boyle bir sey ortaya çıkmış diye yorunladim. Daha da salakcasi olmaz dedikçe şaşırtan gelişmeler valla
         detokssuyu
         Müzikalite deseydin onlara. İsteyen istediğini dinler deseydin. Yok artık bir de çatal fırlatın üzerime üzerime deseydin. Hangi çağda yaşıyoruz deseydin. Yıl olmuş 2021 deseydin keşke.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.