Ağzınızın Sustuğu Beyninizin Konuşmaya Başladığı Anlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   fairytale-
   Haksızlığa uğrayınca, benim sözlerimin yok sayıldığı anlarda susarım beynimde çığlıklar atarcasına. Ses etmedikçe bindiler tepeme . Çünkü bir derde deva değil konuşarak gösterdiğim çaba.
    asit
    biri bakıyor mu lan? + yok yok, karıştır, kimse bakmıyor.. - bak biri görürse.. + kurumuştur şimdi o içeride, çektikçe gelir. - yapma yav? + valla.. ... + sür koltuğun altına.. - saçmalama. + sür dedim!!! - peçete var insan ol biraz..
     afroditgibiyim
     Hafta sonu için bir gün önce izin veren annemin cuma günü gelince ben izin mi vermiştim demesinden sonra genelde bu durumu yaşıyorum
      turuncu_sapka
      Genel halim budur 😏
       mrsnl33
       Cahillerle,yobazlarla karşılaşınca. Zaten laf anlamayacaklari için, pek muhatap olmam kendileriyle
        tsukyomi
        Tam tersini yapanlara söverken ikisi de konuşuyor, kendimi savunurken de. Ama baktım karşıdaki boş konuşuyor (ki bu iş yerindeki tüm yaratıklara denk geliyor), öyle diyorsan öyledir deyip susuyorum, beyin başlıyor küfretmeye.
         alfawolf58
         Yobazlar, medeniyet bilmeyen öküzlere önceden laf anlatmaya çalışıyordum ama baktım bir halta yaramıyor , artık sanırım o bahsettiğin anlardan bazılarını yaşıyorum zaman zaman. Yapacak bir şey yok 😅
          hayyapacaginizisin
          Fillerin çiftleşmesinden dolayı genelde ağrı basıyor hiç istemediğim durumdur o yüzden heeeçç uğraşamıcam saldım çayıra mevlam kayıra ne poh yirseniz yiyin deyip geçiyorum.
           rafadanlop
           Karşımdaki insan boş yapmaya başladığı zaman...
            mismis
            Genelde okulda olur bir 10 dk aramız var çay sigara yapacağız ama biri gelir bomboş konuşur suratına doğru ağzım susarken beynim neler neler saymakta.
             derinfeylesof
             biriyle tartıştığımda ve onun anlamayacağını fark ettiğimde büyük bir beyin konuşması başlıyor bende
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.