Ağzı Kokan Birisine Kibarca Bunu Söylemek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   superkahraman
   Şirkette çalıştığım bir arkadaşımın oldukça yoğun ağız kokusu var. Aylardır kafamda bir çözüm pratiği arıyorum fakat bulamıyorum. Bence ne kadar kibar olursak olalım bir şekilde kırılacağını düşünüyorum.
    cinayetvaraga
    söyleyemezsin ki. ben de zamanında böyle bir şey yaşadım oda arkadaşımlaydı sorunum. direk kendi kokuyordu ama aylarca söyleyemedim. zor durum.
     odamdakimelek
     Diş fırçası dişler için müthiş bir detaydır sen de kullan faydasını gör de
      gregory_
      "İçin kokmuş ne yedin" de açıkça.
       me_out_bye
       Diş fırçası ve diş macunu temizlik seti hediye et. Masasına koy sadece falan. Münakaşaya girme. -- Kıyafetinin cebine koy. Mont ceket vs. İnsan ise anlayacaktır.
        asit
        seninle konuşurken aniden cebinden n95 maske çıkarıp tak kendine.. gaz maskesi falan da daha etkili olabilir
         patronicee
         Ona sık sık mentollü şeker ya da sakız ikram et. Yemin ederim ki aynısı başıma gelmişti, leş bile değil b*k yemiş gibi Bi kokuya maruz kalıyordum diye, cebimde mentolle geziyordum. Maske falan hikaye, o konuştukça benim ağzıma işiyolardı sanki, çok şükür ki başka birime verdiler.
          tengriken
          Erkek ise eğer, "Beni yanlış anlama ama sarımsağı çok mu yedin ne, çünkü bitkisel yaşama girdim. Az yiyin bilader şunu." derim espirili olarak. Kadın ise eğer, "İlk defa bir kadından sarımsak kokusu geliyor. Yanlış anlama ama tebrik amaçlı söylüyorum. Çünkü kadınların çoğu buna takık. Seni alan yaşadı." derim yine espirili şekilde. Benim hoşuma gittiğini düşünse de yine de dikkat edecektir ağız kokusuna. En azından arada parmağını yalayıp ağız kokusu var mı diye koklayacaktır. 🤠
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.