Ağlarken Gülmek Gülerken Ağlamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ceviz-agaci
   Canlarım özlem olarak bir cacık olmadi bazen zorlamamak lazım. Özlemi bir yere bıraktım o karı kendi iç hesaplaşmalarını yapsın dallarımı kuruttu şirret. Ah birde geceleri ağlaması yokmu sonra başlıyor kendi kendine gülümsemeye korkuyorum delirecek. Ee 35.055 yaşında yaşadıklarını saklayarak ailesine sarılan birinin de ne bileyim. Halbuki çok şükür toplumun aferim kendisinin iyi bok yedin diye koruduğu çok şeyi var. Neyse sorum şu hani bazen sinirden gülüp aniden ağlamaya başladığınız yada ağlarken birden sinirden güldürünüz durumlar oldumu. Paylaşın. Sadece ceviz agaciyim..
    nickimdebileolmaz
    Sinirden hiç ağlamadım, ağlarken hiç gülmek geçmedi içimden.
     kaaninteyzesi
     Zaten normalde sinirlenen bir tip olmadığım için, ağlamamin çoğu sinirden. Kaan daha 3 yaşlarındaydı mahallede geziyorduk. Sonra küçük bir fabrikanın yanından geçerken Kaan elimden fırladı kulübenin oraya daldı ve köpek saldırmaya başladı Kaan a. Elbiselerini cekistiriyor, ben de köpeğe saldırdım .. daha sonra güvenlik görevlisi bana nasıl bağırıyor hayvana eziyet felan. Millet durumu anlamadığı için beni hayvana eziyet eden kişi sandılar. Kucagimda kaan, ağlaya ağlaya eve gittik
      kaaninteyzesi
      Ay bir de hemşireyken , hasta yakınından dayak yemiştim 15 temmuz darbe gecesi. Sabah oldu hala hastanedeyiz , yediğim dayağın sinirinden saatlerce ağladım. Sabah da işyeri arkamda durmayınca bir posta da orda ağladım. Sonra istifa işte.
       tachycardia
       Bazı anlar oluyor ki duyguları kelimeye dökmek imkansız. O öfke anında sussan ayrı konuşsan ayrı dert, tam o anda gelen sinirden ağlama işte. Sonra o ağlamana da ulan ben niye ağlıyorum şimdi tipe bak derken de bir gülme gelir, kapanış.
        badideasensei
        Eğer bir noktada patlamissam bu başıma geldi bir defa
         diocubacito
         Ağlıyorsun sonra neden ağlıyorum ki ben yaa diye sorgulayınca gülüyorsun sonra yine seni üzen/sinirlendiren şey aklına geliyor ve yine ağlamaya devamm
          patronicee
          Önceden üzüldüğümüz şeyleri hatırlarken güleriz, güldüğümüz şeyleri hatırlarken de ağlarız. Bu hayatın sen soyunurken bakamıyorum deme şeklidir.
           cakrr
           Bende Tam Olarak Böyleyim Ama Ben Bunun Büyük Bir Psikolojik Sorun Olduğunu Düşünüyorum Hayırlısı Be 🙄
            esseref
            duygu karmaşası
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.