Afganlarla da Soy Bağımızın Olduğunun İddia Edilmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Başka türlü halkımızın tepkisinden kaçamıyorlar. Bekar Afgan gençlerin (bu durumun altını çizmek önemli) ülkemize akın akın geliyor olmaları soydaşlarımız olduğunda sorun olmaktan çıkıyor anladığım kadarıyla. 10 milyon kişinin göçünden bahsediliyor arkadaşlar, 10 milyon Afgan... Velhasıl gazeteci Murat Bardakçı köşe yazısında başlıkta görmüş olduğunuz durumu yazmış. Tarihte Afganistan'da iki büyük Türk Devletinin varlığından bahsetmiş ve Afganlarla Türklerin soy bağına vurgu yapmış. Tamam madem soyumuz sorun yok o zaman buyursunlar gelsinler (!)
   https://www.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/3137355-asker-gonderecegimiz-afganistan-bugun-cumhurbaskanligi-forsunda-iki-yildizla-temsil-ediliyor-ama
   https://www.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/3137355-asker-gonderecegimiz-afganistan-bugun-cumhurbaskanligi-forsunda-iki-yildizla-temsil-ediliyor-ama
    me_out_bye
    O zaman git karını afganlı gençlere ver. Madem soydaşsin ne olacak dime ? Sayın Murat Bardakçı bey. Ülke boku yedi artık düzelmez burası. Burası bir kervan artık. Eskidendi o önemli konuma sahip diğerlerine gore avrupaya en yakın rn grlişebilir doğu ve avrupa arasındaki köprü ülkeYDİ. Eskidendi o - Aktroller ülkeyi arka mahallesi kendi sokağı cumhuriyetine cevirdi.
     strangestar
     Soy bağına taksalardı Uygur Türkleri için nerdeydiniz diye sorarlar adama afganlarıda ya oy için ya da silahlandırılıp iç savaşa dönüşcek.
      heygidigocadunya00
      Aynı çatı altında yaşadığımız aile bireyleri ile anlaşamazken elin Afganıyla soy bağımız olsa ne olur ne değişir? Ülkenin yeterince kangren olmuş sorunları varken bir de üzerine afganların geçişine izin verilerek ne amaçlanıyor acaba insan düşünmeden edemiyor 🤔🤔
       samyeli90
       Soy bağımız var diye gelmek zorundalar mı kendi ülkelerinde kalsınlar bizim ülkemizin dertleri bize yeter
        tsukyomi
        Resmen küfrediliyor millete. Milletin de sesi çıkmıyor. Gerçi şaşırmamak lazım, nelere küfrettiler de sesleri çıkmadı, buna mı çıkacak. Mısırımı alıp izlerim artık. SVİHS.
         disi.ejderya
         Ben hep derim soyumu sopumu s*keyim .....yanilmamisim... ülkeyi soysuzlastirdilar
          detokssuyu
          Etsinler bakalım. Yarın o soydaşlarımız ana dilde eğitim talep ettiklerinde ya da kendilerine başka başka özgürlük alanları uydurduklarında ne olacak o soydaşlarla ilişkimiz acaba.
           sedefartuny
           Velev ki öyle bu bizim devletimizin bu denli duygusal davranması kendi menfaatlerini devre dışı bırakması anlamına mı gelir. Milli menfaat diye bir şey var bunu ne zaman hatırlayacağız acaba?
            obbobbon
            ulan hepimiz zaten aynı yerden geliyoruz yeteri kadar gidersen tüm insanlık kardeş!!
             furkanbozkurt
             Yok artık daha gelir
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.