Afganlarla da Soy Bağımızın Olduğunun İddia Edilmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Başka türlü halkımızın tepkisinden kaçamıyorlar. Bekar Afgan gençlerin (bu durumun altını çizmek önemli) ülkemize akın akın geliyor olmaları soydaşlarımız olduğunda sorun olmaktan çıkıyor anladığım kadarıyla. 10 milyon kişinin göçünden bahsediliyor arkadaşlar, 10 milyon Afgan... Velhasıl gazeteci Murat Bardakçı köşe yazısında başlıkta görmüş olduğunuz durumu yazmış. Tarihte Afganistan'da iki büyük Türk Devletinin varlığından bahsetmiş ve Afganlarla Türklerin soy bağına vurgu yapmış. Tamam madem soyumuz sorun yok o zaman buyursunlar gelsinler (!)
   https://www.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/3137355-asker-gonderecegimiz-afganistan-bugun-cumhurbaskanligi-forsunda-iki-yildizla-temsil-ediliyor-ama
   https://www.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/3137355-asker-gonderecegimiz-afganistan-bugun-cumhurbaskanligi-forsunda-iki-yildizla-temsil-ediliyor-ama
    disi.ejderya
    Ben hep derim soyumu sopumu s*keyim .....yanilmamisim... ülkeyi soysuzlastirdilar
     strangestar
     Soy bağına taksalardı Uygur Türkleri için nerdeydiniz diye sorarlar adama afganlarıda ya oy için ya da silahlandırılıp iç savaşa dönüşcek.
      blacksabahattin
      Zamanında kızıl jönler tr'de devrim yapmak için afganistan'a giderdi, şimdi ise yeşil jönler tr'de yeşil devrimi tamamlamak için afganistan'ı buraya getiriyorlar, çünkü iç savaşı bizim halkımızla yönetip yürütemezler, o oyunu bu halk bir kere yer canımslar.
       tsukyomi
       Resmen küfrediliyor millete. Milletin de sesi çıkmıyor. Gerçi şaşırmamak lazım, nelere küfrettiler de sesleri çıkmadı, buna mı çıkacak. Mısırımı alıp izlerim artık. SVİHS.
        me_out_bye
        O zaman git karını afganlı gençlere ver. Madem soydaşsin ne olacak dime ? Sayın Murat Bardakçı bey. Ülke boku yedi artık düzelmez burası. Burası bir kervan artık. Eskidendi o önemli konuma sahip diğerlerine gore avrupaya en yakın rn grlişebilir doğu ve avrupa arasındaki köprü ülkeYDİ. Eskidendi o - Aktroller ülkeyi arka mahallesi kendi sokağı cumhuriyetine cevirdi.
         samyeli90
         Soy bağımız var diye gelmek zorundalar mı kendi ülkelerinde kalsınlar bizim ülkemizin dertleri bize yeter
          sedefartuny
          Velev ki öyle bu bizim devletimizin bu denli duygusal davranması kendi menfaatlerini devre dışı bırakması anlamına mı gelir. Milli menfaat diye bir şey var bunu ne zaman hatırlayacağız acaba?
           peripedia
           Soy bağımızın olması sınırlarımızın sonuna kadar açılacağı anlamına mı geliyor ya da bizim bundan şikayet etmememiz mi gerekiyor soydaşlarımız diye?
            detokssuyu
            Etsinler bakalım. Yarın o soydaşlarımız ana dilde eğitim talep ettiklerinde ya da kendilerine başka başka özgürlük alanları uydurduklarında ne olacak o soydaşlarla ilişkimiz acaba.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.