Afganistan Uyruklu Bir Şahsın Cinsel İstismar Girişiminde Bulunup Yaraladığı Ayşegül Aydın Hayata Veda Etti
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Göz yaşlarımızı tutamadığımız bir haber... Kocaeli'nde evine giderken saldıraya uğrayan 17 yaşındaki güzeller güzeli Ayşegül Aydın 12 temmuzdan bu yana tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Afgan uyruklu A.M(20)'nin önce takip ettiği sonra tecavüz için saldırdığı Ayşegül direnince boğazını sıkmış sonra başına taşla vurmuş. Başına darbe alan Ayşegül hastaneye kaldırılmıştı. Koma ya girdiği söylenen Ayşegül o günden bu yana tedavi görüyordu. Babasının ziyareti sırasında güzel kızım diye kızına seslenen babasını görünce duygulanan Ayşegülün video kaydındaki son görüntüsü ekranlara böyle yansımış.
   https://youtu.be/X9X9PAQIIBU
   https://youtu.be/X9X9PAQIIBU
   Semt sakinlerinin toplandığı bir gün mikrofana konuşma yapan acılı baba: Cumhurbaşkanım bu sizin eseriniz, ona acı buna acı bize kim acıyacak Cumhurbaşkanım biz acınacak hale geldik sonunda dedi. Bu görüntü TV kanallarında yer almadı. Mekanın Cennet olsun Güzel Ayşegül ⭐💐
    me_out_bye
    Katil: İfadesi; alkolün etkisinde olduğunu, takip ettiği genç kızı tenha bir yere gelindiğinde boğazını sıkıp etkisiz hale getirmeye çalıştığını, sesler gelince de bıraktığını, sonra geri dönüp kıyafetlerini giydirdiğini söylemişti. Saldırgan, olayın ardından tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Pelitli Muhtarı Zafer Ceyhanlı, sapık Afgan'ın Türkiye'ye kaçak olarak girdiğini ve hiçbir kaydının olmadığını ifade etmişti. Ceyhanlı, Afgan şahsın olaydan sonra masum gözükmek için 17 yaşındaki A.A.'yı ormandan yol kenarına kadar çektiğini ve yoldan geçenlere "Bayıldı, yardım edin" dediğini aktarmıştı.
     sedefartuny
     İçim sızlıyor artık ya bu ülkede ne olur kadınlar öldürülmesin artık ya. Mesele bir Afgan'ın bir şerefsizin bunu yapması değil arkadaşlar bu ülkede kadınlar katlediliyor resmen ya.
      minmina
      daha gencecik 16 yaşındaymış bir de. hayatını ellerinden aldınız masum kızın. bu olay yaşandığında babasının böyle bir açıklaması vardı. BİZ MÜLTECİLERİN ESİRİ OLDUK. gerçekten öyle. kendi ülkemizde mülteci değil esiriz esir!
      https://twitter.com/srkntnyldz/status/1416647295802675201
      https://twitter.com/srkntnyldz/status/1416647295802675201
       silmarillion
       İçime ağlıyorum şu an. O***pu ç***ları!
        acurrr
        akıl alır gibi değil içimdeki nefreti o kadar arttırıyor ki şu olaylar
         peripedia
         Gencecik bir hayat daha karardı içim almıyor artık ya bunlar neden bizi ülkemizde ya kaç can vereceğiz daha ülkem sokakları daha ne kadar tehlikeli olabilir kadınlar için.
          gossipdio
          İçim acıyor böyle haberle gördükçe senin benim de başıma gelebilir
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.