Afganistan'ı Canlı Yayınlayan Mehmet Akif Ersoy Karizması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   70 yaş da 20 yaş da bunu konuşuyor benim çevremde. Mehmet Akif'i her daim çok beğenmiştim zaten ama bu yayın kariyerinde zirve noktalardan biri olabilir. Ana dili gibi Arapça ve İngilizce konuşuyormuş. Hep çok merak etmiştim evet Afganları konuşuyoruz evet Taliban'ı Kabil'i konuşuyoruz ama şu an orada neler oluyor bunu görmemiz gerek.
   https://twitter.com/ersoyakif1/status/1429799393016827905
   https://twitter.com/ersoyakif1/status/1429799393016827905
    silmarillion
    Ne güzel de adı varmış, helal olsun
     me_out_bye
     Halk malsa oraya hiçbir şey götüremezsin bir kere... Yabancı olarak bir şey değiştiremezsin. Amerikayıda zaten biliyoruz tek derdi kaynaklar. Onla bunla ne uğraşsın ? Onun derdi mi? Hiç mi işi yok başka. Amerika çakallık peşinde bunu bilmeyen ölsün zaten. Demokrasi getirrcez o kılıfı sadece. Zerre umrunda değil senin ne halt olduğun onlar için. Kendileri girip çikıp üst kurma sömürme derdindeler. - Amerikanın çekilmesi iyi oldu. Ama talibanda çözüm degil onlarinda yok olması lazim. Bu sözde vatanini seven korkak insanlardan tiktokta şov yapacaklarina... Memleketinde adam gibi bir grup çikıp bir partilerini kurup demokratik yaşamalari lazim. Hem yabani radikalizm ile hem amerikası rusyası dış guçlere karşi olmasi lazim. Milliyetci olmasi lazim kendi yaglarinda kavrulmalilar kendilerine kendileri sahip çıkmalilar gelişmeliler ama neredeeee. Kime ne anlatıyon ? Pilavı elle yiyen adamlar mk. Her yerde kolay kolay bunu yapacak bir insan çıkmaz. O yüzden benim çok umrumda değil. Ne bk yerlerse yesinler. Ben kendi ülkemi insanlarimı düşünürüm, onları düşünmekle mükellefim. Benim vatanima karişmaşinlar burada aptalca hareketler yapmasinlar bize bela olmasinlarda ne halt yiyorsan ye. Ne yapacaksin kendin için yapacaksın yine sen uğraşacaksın SORUN SİZİN SORUNUNUZ gelişmemiş nooblar sizi. Benden bu kdr bye. Başka diyecek bişe yohtir. 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️
      mrlawyerkk
      Bence Cüneyt Özdemir'in yıllar önce yaptığı haber çok daha başarılı. Belgeselvari bir şey yapmış o eski görüntülerden şimdi. Çok başarılı buldum. Geçmişte ne oldu ne bittiyi görmek için şahane bir referans.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.