Afganistan'dan Akın Akın Gelen Genç Erkek Toplulukların Asıl Amacı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   Bu yasa dışı göç herhangi bir ayaklanma ya da muhalif direnişe karşı olası bir milis güç oluşturma hazırlığı mı? Bu insanlar nerede konuşlandırılıp, ne yer, ne içer, kim organize edip ne amaçlarlar? Bir de bir şey var.... Bu ülke kime emanet?
    theguard
    bizi kendi ülkemizde mülteci konumuna düşürmek.
     asit
     Kaos ortamı her türlü işlerine geliyor ve bir anda kendi kitlelerine umut ışığı olarak ortaya çıkıyorlar. 19 yıldır bu hiç sekmedi.
      absurdizm
      Ülke bir şeyler yapmaya çalışan akıllı gençlere emanet. Bundan kastım iç savaş falan değil. Mesela farklı bir ülkede doktor olup o ülkeyi kalkındıracagina kendi ülkesini duyurmak için savaşanlar. Bu gençler kurtaracak. Ülke akıllı gençlere emanet
       tsukyomi
       İç savaş için her şeyi deniyorlar. Yangın mı? Çıksın harlayalım. Afganlar mı geliyor? Gelsin kapıştıralım. Arada çay falan fırlatalım, nasıl olsa harareti alan çay o değil. Bazı liderler arkasında tufan bırakır. Tarihte çok gördük bunları, zaman da döngüsel olduğuna göre..
        1cerenaltay
        O kadar fazla şikayet var ki çevreden gelen. Taciz, tecavüz, hırsızlık, gasp... Ülke zaten orospu çocuklarıyla doluydu iyice akın ediyor piçler.
         kedreklam
         Türkiye üzerinden Avrupa geçmek.
          goygoysporz
          Kaos, düzen bozma ve görüyoruz ki taciz etme
           mrlawyerkk
           Peki size bir komplo teorisinden bahsedeyim mi neden birçoğu neredeyse tamamına yakını beyaz ayakkabı ya da terlik tercih ediyor. Bu bir mesaj olabilir mi? Ya da Türkiye'de çeteleşmek, gruplaşmak için bir simge mi?
            plazacalisani
            Afganistan'dan kurtulmak
             merutsukun
             Şunları yapacakları kesin; Hırsızlık, gasp, terörizm, şeriatçılık, Taciz, tecavüz, kaçırma, cinayet, yobazlık
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.