Afgan Erkekler Yerine Ukraynalı Kadınlar Mülteci Olarak Gelseydi Herkes Kabul Ederdi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   horny
   bu bizim iki yüzlüğümüz müdür? buyrun tartışmaya👇
    bright-wizard
    Hiç bir mülteci gelmese, hatta ülkemizde hiç mülteci olmasa. Kendi suyumuzda kaynaşsak daha iyi olurdu.
     sairsel
     Durumun ne denli ciddi olduğunun farkında olmayanlar böyle düşünebilir. Bu sığ düşünceye klavuz olan kargaların da burnu boktan çıkmaz! Mesele mültecinin şuralı buralı olması ile ilgili değil asıl mesele ülkenin ekonomik durumu zaten kötü iken kendi vatandaşına yetemiyorken orantısız miktarda mültecinin kabul edilmesidir.
      yabadabadu
      gerek yok Türk kızları bin basar bunlara
       domatescokpahali
       ülkeme hiç yer den hiç bir cins hiç bir ırk mülteci gelmesin
        tsukyomi
        Mantık egemen deği, cinsiyet egemen toplumlarda görülen ikiyüzlülüktür. Ülkeye katkısı olan, devlete ve millete ağırlık olmayacak herkes gelebilir, bu normaldir. ABD büyük örnektir buna. Ama sırf güzellik-çirkinlik, fakirlik-zenginlik ile insan alınacaksa durum Afgan erkeklerinden farksız olur.
         blondewitch
         Bazı annesi türk olmasına rağmen türk kadınlarına küfreden, bağnaz ve muhtemelen abazan erkek kitlesi haricinde, kendini bilen hiçbir insan böyle düşünmez. Zaten aramızda da yamyamlar olduğunu daha önceden söylemiştik. Onları da afganlarla beraber afganistana göndersek gül gibi geçiniriz yemin ederim.
          strangestar
          İkiyüzlülük olur tabi ki de ülkeye bir katkı sağlayamaycak insanları sırf güzel çirkin diye alsak Afgan erkek mültecilerinden farkı kalmaz.
           cinayetvaraga
           sınırlar artık yavas yavaş fiziki olarak var olacak ve zamanla belki de yok olacak. milli değerler, kültür filan bunları korumak yalan olacak. ama iç güvenliği tehdit etmeyecek herkes gelsin yaşasın çalışsın. Finlandiya, avustralya, kanada, norveç bunlar sürekli göçmen alıyor. ama şartları var. biz göçmen almıyoruz, biz faydasız mülteci alıyoruz. fazlasını kabul ediyoruz ve bile bile başımıza geleceklere eyvallah diyoruz. ama ülkeye gelecek mültecinin de kadını erkeği yok. Şimdi amiyane tabir olacak ama burda coğu bilmez. gece 23 ten sonra beyazıt, laleli, yusufpaşa, çemberlitaşın oralar rus mülteci dolu. bilmem anlatabildim mi. onlar da zarar, afganlar da, suriler de...
            buse01
            Ben her milletin erkeklerini ülkeme isteyebilirim..
             madlovemurat
             hay sizin yapacagınız empatiye ne alakası var şimdi bana ve ülkeme faydası olmayan kimsenin gelmesini istemem ben anasını bacısını karısını çocugunu bırakmış terörün eline gelmiş buraya benden empati bekliyosunuz
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.