Adrenalin Tutkunları Buraya!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   Türkiye'de yaşamak başlı başına bir adrenalin bağımlısı olmak olsa da arada trafik ışığının sarıdan kırmızıya dönmek üzere olduğunu görünce gaza sonuna kadar basıp kendini ve etrafındakileri adrenaline boğmak, tıkabasa dolu minibüse binmeye çalışmak icin çesitli akrobatik haraketler yaparak fordçuları da göze almak, benzinlikte sigara içmek, şehirlerarası yolda otomobil sağlamak -hadi solladı hatalı sollamak-, hayvanat bahçesindeki şempanzelere el hareketi çekmek, evet hepsi çok heyecanlı... Şimdi biraz standartlarımız dışında da adrenalin alalım ve herkes hayalindeki aktiviteyi yazsın. snowboarding - parasut - skydiving wingsuit dalis, bungee jumping....fark ettiniz mi bize nasıl yapancılar kfsfkjfh
    thetalentedmrripley
    Cumhurbaşkanlığı sarayının önünden geçerken girişin önünde durup yanımıza gelen polislere müsaitse reisin bi çayını içmeye gelmiştik demiştik. Gereksiz aksiyon ama dibine kadar adrenalin.
     dikistutmaz_sabri
     yamaç paraşütü.geçen yaz yapmıştım en son bu yaza yine kısmetse yaparım
      bay_tonymontana
      san fermin festivalindeki adrenalini yaşamak isterdim
       berat_redflag
       Otoyolun hemen yanındaki uçurum gibi dikenli ot kaplı yokuştan inip çıkmıştım. O akşam bacaklarım yara içindeydi ama deydi ona :)
        imcherry_
        şimdiye kadar yaptığım en adrenalin dolu şey bale ve sevgiliydi✌🏻
         _sofia_
         Asla yapmam dediklerimden...
         https://youtu.be/jYztQAp18q0
         https://youtu.be/jYztQAp18q0
          asit
          At yarışı oynadıysanız ve kuponda ilk 5 ayağı tutturduysanız , 6. ayağın son 100 metresinde duyacağınız heyecanı başka hiç bir sporda bulamazsınız. Son 50 metrede atınızın geriye düşmesiyle birlikte jokeyin 7 silsilesine sövüp kapanışı yaparsınız.
           mukan_kagan
           Senelerce 600cc motor altına binmedim. En az 800.000 kmsi tek teker, toplamda 1 milyonun üstünde km yaptım. Bir kere düşmedim, sonra yaşlandım ve scooter aldım. 35 kere düştüm. Boşa binmişim dedim koca koca motorlara.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.