Adı Koyulmamış İlişki
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   ben senin neyinim anlayamadım diye şarkı yazılmış. ne kadar üzdülerse kadın ya da erkeği. isyan etmiş artık. beter durum.
    mevsimlerdensnbahar61
    Aklımda sadece tyt ve yanlışlarım var hayata olan inancım ve ileriye bakış açım sınav böyle bi sistem işte napalım 🤦‍♀️
     sameet
     Sıla mı gurbet mi? Adını sen koy.. Ya da direkt Feriha koy
      nobodyy1
      Işte en acısı da bu... Hayalinde o SADECE sana aitken gerçek hayatta hesap bile soramazsın. Kıskanırsın ama buna hakkın yok. Mümkün olduğu kadar özlersin ama ne fayda... Ne acı demi yıllarını ya da ömrünü verdiğin bi kişiden hiç bişey olmamış gibi ayrılmak. Zaten hiç bişey olmamıştır... Hepsi senin kafanda gerçekleşmiş. Çok acı evet. Aranızdaki mesafe sadece bi kaç metre ama ona bi sonsuzluk kadar uzaksın. Bi zamandan sonra hayal kurmak bile ağır basar...
       sevdicekk
       Acabayla yasamak kadar berbat bir şey yok ne gidebiliyosun ne kalabiliyosun ve hep onu düşünüyorsun ama hayatında ne yok ne de var ne yazık ki
        a.l.p.o.l.l.o.n
        Bu belirsizliği yaşatanları Allah ıslah etsin öncelikle evet başlıyorum o zaman sayın eski sevgilime....(derin bir nefes).....E be şerefsiz senin sağ solun belli değil bi arkadaş olalım bi sevgili olalım diyorsun. Ordan oraya olmaz öyle eşya mı bu ! Sen bence sevgiden önce saygı öğren biraz ! Sana yolu gösterdim bak bunları şunları yaparız dedim sonra dedinki arkadaş olmak istiyorum iyi tamam dedim ama sen gidip yine huzursuzluk verdin hep böyle olduk olduk sonrada zaten kaçtın gittin anca bunu yaparsın zaten sade kaç beyinsiz varlık ! Kaçmak yerine mücadele edebilirdik bi derdin vardı bu çok bariz tedavi etmek istedim izin vermedin. Kendine yakın görünce sevgiliyiz soğuyunca arkadaş YOK YA ! Başka bir arzun var mıydı hanımefendi ?! Beni öylece bırakıp gidemezsin dedim kolundan tuttum neye fayda ?! Cazibenle benim libidoyu tavan yapıyorsun sonrada göt gibi bırakıyorsun olacak iş mi ? Bir de beni aldattın ya ne buldu benden fazla o şahısda merak ediyorum ve EĞER BUNU GÖRÜYORSAN MUHTEREM VARLIK BENİ BİR DAHA NAH BULURSUN....NOKTA!
         ulrich
         https://www.youtube.com/watch?v=p2INMuZEew4
         https://www.youtube.com/watch?v=p2INMuZEew4
          ilsasilem
          Şu sıralar yaşadığım şey. Az daha konmassa mazi koyiciğim.
           ozanesi
           Her yaşanan olayı bir finale bağlayıp ad koymak zorunda mıyız. Bazı ilişkilerin de adı olmayıversin
            daisyyy
            Kendinize kaldıramayacağınız hiçbir şey yapmayın arkadaşlar. Bizim topraklarda böyle ilişkiler zor. Kendinizi kandırmayın.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.