Acun'un Programlarına Katılanların Bir Şekilde Ünlü Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rarero
   Masterchef izlerken birden fark ettim bu durumu. Twitter'da gezerken de. Bu insanlar ciddi ciddi ünlü oluyorlar katıldıktan sonra. Ve para kazanıyorlar bu sayede. Gençler olarak artık hedefimiz belli gibi görünüyor.
    vsjvsjvsjv000
    Bu adamı hiç sevmiyorum ya.. ailenizin efendi çocuğu gibi görünüp herşeyi yapıyor sübyancı. Yanındakilere iş imkanı vermesi güzel bir şey. Ekmek kapısı olması. Onun haricinde hoşlanmıyorum.
     bombokdunyadanbiri
     yasin'in şarkı çıkarmasından üst bişey survıvor da ünlü olup sarkı yaptı iğrenç sanatı müziği p*ç ettiler bence
     https://www.youtube.com/watch?v=h2xFknmTucc
     şarkısı
      me_out_bye
      Sebebi şudur; Bu programlara insanlar zaten seçilerek elenerek alınır. Eğer fotojenik değilseniz ya da bir özelliğiniz yoksa TV de dikkat çekecek ? Sizi çıkartmazlar oralara. Uygun insanlar çıkartılır. Onlara şans verilir. Bu da babasının hayrına değildir. Bir anlaşma gibi düşünün. Seni kullanır senin üzerinden hayatını kazanır malzemesi zaten sensindir o formatın. Ama karşılığında sana 'şans' verilmiş olur. Olay başlar. Olayın içinde yer alırsın. Eğer uygun şekilde değerlendirebilirsen ? Ve insanlar seni beğenir onaylarsa. Artık ünlü oldun demektir. Program biter. Başka alanlara yerlere kayma fırsatları değerlendirme imkanları belirir sunulur. Onlarıda doğru değerlendirirsen iyi bir hayata kavuşursun popüler insan hayatlarına. Böyle. Bu kadan. Saygılar.
       hickurusu
       Acun'un önünden bile geçsem ünlü olursun net..
        mrlawyerkk
        Ben Acun Ilıcalı'nın halkın sevdiği, popüler yarışmacıları desteklemesine bağlıyorum durumu. Kendisi de bu durumu birçok kez belirtti. Güvendiği, tanıdığı insanları çevresinde tutuyor ve o insanlarla iş yapıyor.
         sedefartuny
         Programlar çok izleniyor. Reytingleri ciddi anlamda çok yüksek haliyle bu programda boy gösteren arkadaşlar bir anda ünlü oluyor. Biraz da sosyal medya tarafından köpürtülünce bitti gitti işte.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.