Acun Ilıcalı’nın ‘Sihirli Annem’ Şımarıklığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Sihirli Annem dizisi Acun Ilıcalı’nın Netflix’i Exxen için yeniden çekiliyor biliyorsunuz. Acun Ilıcalı bu projeye kızı Melisa eski bölümleri değil yenisini izleyebilsin diye başladığını açıkladı. "Melisa'yla kahvaltıdayız. Baktım Sihirli Annem seyrediyor. Eski ve başarılı bir dizi... Nefes almadan seyrediyor. Madem bu kadar seviyor, dedim yenisini yapayım bari. Aradım yapımcıyı şimdi yenisini çekiyolar.” dedi. Bu durum sadece bana çok şımarıkça geliyor olmaz arkadaşlar değil mi? Kızının yaşadığı deneyim üzerinden o yaş grubunun ilgisini çeken bir dizi olduğu çıkarımını yapmış ve proje buradan çıkmış olabilir en fazla. “Melisa izliyordu, ben de yenisini yaptım.” tavrı hiç hoş değil. Sadece Melisa izlediği için çekilmiyor ki o dizi onun akranı tüm çocuklar hatta yetişkinler bile izlediği için çekiliyor. Üstten tavır, en iyi baba benim, bakın ifadesi neden? Haksız mıyım??
    meyvesebze
    Lükse bak Benim babamda Pazar kahvaltılarında Trt1 Kovboy filmlerini açar, kumandayı da kaptırmazdı kimseye.Mecbur onu izlerdik :D :D
     absurdizm
     valla adam 10/10 hareket yapmış.
      caresizcare
      Şımarıklık ama sonuçta gayet de güzel kimin elimdede bu imkan olsaydı yapardı bence
       helena22
       melisa gözünün yağını yiyim aşkı memnuyu da izle ve çok sev <3
        dobra
        bu exen acunun götünde patlayacak gibi ama hadi bakalım hayırlısı
         cinayetvaraga
         Bu adamı izleyerek buralara getirenler lütfen eleştiri yapmasın. Hep aynı mavra. Başlık sahibi için demiyorum, izliyor musun onu da bilmiyorum. İş insanı olmak güzel ama kalite çok önemli. Bu adamın kalitesiz bir burjuva olmaya çalıştığı bariz.
          peripedia
          Bizleri yeteri kadar uyuttu, yeni jenarasyonu da böyle uyutacak herhalde. Melisa’ya o diziyi izletmeyeceğini tahmin ediyorum. Bunların sadece kendi çocukları değerli çünkü diğer çocuklar umurlarında değil. Bu açıklamada bu durumun kanıtı niteliğinde bence.
           mrlawyerkk
           "Karım hamile, borç verin, vallaha geri öderim" diyen baba adayı geldi aklıma. Doğru bir kıstas olmayabilir ama bu ülkedeki gelir adaletsizliği çok can sıkmaya başladı. Ben Acun Ilıcalı'nın sadece zekası, formatları ile medya patronu olduğunu düşünmeyenlerdenim. Alın size Türkiye'nin özeti.
            okadin
            Katılmıyorum. Şımarıklık olduğunu düşünmüyorum. Sihirli Annem bölümleri Youtube ana sayfama düştüğünde ben de aynı şeyi düşünmüştüm. Ama bir Acun olmadığım için hayat geçiremedim bu projeyi. Bir talep var adam arz ediyor. Kendi kızı üzerinden çıkarımda bulunmuş. Bir problem yok bence.
             dr.rock
             Allah yolunu açık etsin, namusuyla şerefiyle para kazanıyor, delikanlı adam, yüzü gülmedi zaten kadından yana, çocuk çocuk bi sürü kimsenin karnını doyuruyor, ülke ülke gezer röpörtaj yapardı, ne zorluklarla geldi bu günlere, AKP kapılarında sabahladı günü geldi, olsun günahtır, sihirli annem çeksin ama bari bi +18 kuşağıda çeksin be hadi be yaparsın sen Acun baba
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.