56
8.12.2020
Acun Ilıcalı’nın ‘Sihirli Annem’ Şımarıklığı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Sihirli Annem dizisi Acun Ilıcalı’nın Netflix’i Exxen için yeniden çekiliyor biliyorsunuz. Acun Ilıcalı bu projeye kızı Melisa eski bölümleri değil yenisini izleyebilsin diye başladığını açıkladı. "Melisa'yla kahvaltıdayız. Baktım Sihirli Annem seyrediyor. Eski ve başarılı bir dizi... Nefes almadan seyrediyor. Madem bu kadar seviyor, dedim yenisini yapayım bari. Aradım yapımcıyı şimdi yenisini çekiyolar.” dedi. Bu durum sadece bana çok şımarıkça geliyor olmaz arkadaşlar değil mi? Kızının yaşadığı deneyim üzerinden o yaş grubunun ilgisini çeken bir dizi olduğu çıkarımını yapmış ve proje buradan çıkmış olabilir en fazla. “Melisa izliyordu, ben de yenisini yaptım.” tavrı hiç hoş değil. Sadece Melisa izlediği için çekilmiyor ki o dizi onun akranı tüm çocuklar hatta yetişkinler bile izlediği için çekiliyor. Üstten tavır, en iyi baba benim, bakın ifadesi neden? Haksız mıyım??
    absurdizm
    valla adam 10/10 hareket yapmış.
     dobra
     bu exen acunun götünde patlayacak gibi ama hadi bakalım hayırlısı
      cinayetvaraga
      Bu adamı izleyerek buralara getirenler lütfen eleştiri yapmasın. Hep aynı mavra. Başlık sahibi için demiyorum, izliyor musun onu da bilmiyorum. İş insanı olmak güzel ama kalite çok önemli. Bu adamın kalitesiz bir burjuva olmaya çalıştığı bariz.
       helena22
       melisa gözünün yağını yiyim aşkı memnuyu da izle ve çok sev <3
        peripedia
        Bizleri yeteri kadar uyuttu, yeni jenarasyonu da böyle uyutacak herhalde. Melisa’ya o diziyi izletmeyeceğini tahmin ediyorum. Bunların sadece kendi çocukları değerli çünkü diğer çocuklar umurlarında değil. Bu açıklamada bu durumun kanıtı niteliğinde bence.
         meyvesebze
         Lükse bak Benim babamda Pazar kahvaltılarında Trt1 Kovboy filmlerini açar, kumandayı da kaptırmazdı kimseye.Mecbur onu izlerdik :D :D
          caresizcare
          Şımarıklık ama sonuçta gayet de güzel kimin elimdede bu imkan olsaydı yapardı bence
           30cmcetvel
           Selena varken anlamıyorum bu durumları. Bu durumlar cetvelle ölçülecek durumlar değil... 30 cm out.
            sedefartuny
            Kızını danışman, damadını bakan yapan bir ülke yönetiminde kanal da böyle yönetiliyor işte kızının istediği diziyi yeniden yapıyor adam ve bunu açıklamakta bir beis görmüyor çünkü olaylar tam olarak böyle şekilleniyor. Bizim toplumumuz ise bizler aptalız demek yerine Acun'u çok zeki olarak tanımlıyor. Her şeyin sorumlusu biziz aslında. Biz alkış tutuyoruz çünkü.
             dr.rock
             Allah yolunu açık etsin, namusuyla şerefiyle para kazanıyor, delikanlı adam, yüzü gülmedi zaten kadından yana, çocuk çocuk bi sürü kimsenin karnını doyuruyor, ülke ülke gezer röpörtaj yapardı, ne zorluklarla geldi bu günlere, AKP kapılarında sabahladı günü geldi, olsun günahtır, sihirli annem çeksin ama bari bi +18 kuşağıda çeksin be hadi be yaparsın sen Acun baba
              monaiman
              Acun benim için EZEL'i tekrar çeksenee...
               eski_bi_tanidik
               Niye ki olamaz mı Ben severim acunu
                okadin
                Katılmıyorum. Şımarıklık olduğunu düşünmüyorum. Sihirli Annem bölümleri Youtube ana sayfama düştüğünde ben de aynı şeyi düşünmüştüm. Ama bir Acun olmadığım için hayat geçiremedim bu projeyi. Bir talep var adam arz ediyor. Kendi kızı üzerinden çıkarımda bulunmuş. Bir problem yok bence.
                 mrlawyerkk
                 "Karım hamile, borç verin, vallaha geri öderim" diyen baba adayı geldi aklıma. Doğru bir kıstas olmayabilir ama bu ülkedeki gelir adaletsizliği çok can sıkmaya başladı. Ben Acun Ilıcalı'nın sadece zekası, formatları ile medya patronu olduğunu düşünmeyenlerdenim. Alın size Türkiye'nin özeti.
                  rarero
                  Bu sadece işin bahanesi. İşin arka planında farklı bir çalışma var. Bir çocuğun gözlerini ayırmadan bir dizi izlediğini fark ediyor. Bu ne demek? Pandemi döneminde evde kalan çocukların tek eğlencesi demek. Ciddi manada boş olamayacak bir yatırım olurdu bu. Zaten Acun dediği şeyi yapar. Çok da üstüne düşünmemek lazım. Olunca görürüz.
                   plazacalisani
                   Benim de babamın en büyük hayali bana araba almak işte..
                    delinintekisi
                    keşke melisa Aşkı memnuya başlasa da acun onu da yeniden çekse...
                     fuzbing
                     melisaya dm atayım ezel ve leyla ile mecnun izlesin
                      hamsterinafaredenilenkiz
                      adam sadece parasını nereye harcayacağını bilemiyor yok burda bir şımarıklık arkadaşlar hsbsbxvvxvxvvvxvx
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.