Açıklık Getirilmesi Gereken Bir Konu: Anal Seks Kadınlara Zevk Veriyor mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Bin yıllardır falan tartışılıyor olabilir bu konu. Erkekler merak ediyor doğal olarak ama bu deneyimi yaşamamış olan kadınlar daha çok merak ediyor bence. En nihayetinde bir biyolojimiz var bu yolla üreme gerçekleşiyor nereden çıktı bu anal seks olayı değil mi? Bildiğim kadarıyla kadınların anal bölgelerinde sinir uçları yok bu durum da düz mantıkla bu yolla gerçekleşen ilişkiden zevk alınamayacağı anlamına geliyor ama aksini iddia eden kadınlar da yok değil. Özellikle hymen korkusu yaşayan kadınlar için bu durum bir alternatif haline gelebiliyor. E vajinal seks yaşamayan kadınların da anal birlikteliği zevkli buluyor olması normal. Birçok kadın da partnerini memnun etmek için bu tercihi yapıyor. Bunun nedeni de neymiş biliyor musunuz arkadaşlar? Erkeklerin sinir uçları daha çok makat bölgelerine doğru olduğu için otomatikman kadınların da anal seksten haz alacaklarını düşünmesi aslında. Kendilerinden yola çıkarak bir ön kabul durumu yaşıyorlar yani. Partnere zevk veriyor olmak ilişki esnasında kadına zevk verebilir mi? Verebilir tabii ki. Anal seksten hoşlanan birçok kadın sanıyorum bu tatmin duygusundan keyif alıyor. Biyolojik olarak zevk almak pek olası değil çünkü belki de alınıyordur. Bilemiyorum ve soruyorum.
    sadisfekshin
    Zamanla sanal başlıklar yerini anal başlıklara bırakıyordu.
     ocreatus
     Anatomik olarak erkekler anüsten kısmen zevk alabilir ama kadınlar alamaz. Vajinaya duvar olmasının da bir anlamı yok, zira vajinada da sinirler çok çoook azdır. Çok fazla olsa çocuk doğuramazdınız. Kadınlardaki klitoris ile erkeklerdeki penisin kökeni embriyonik olarak aynıdır. Yani zevk veren sinirler erkekte peniste kadında klitoristedir. Vajinada değil. Kadinlara testesteron verirseniz klitoris baya büyüyebilir ve görünüş olarak da penise benzer. Uyarılan kadınların da klitorisi hafif büyür. Yani özetle cinsel birliktelikte kadınlar vajinal uyarımdan ziyade klitoral orgazm olur. Bu da erkek birleşme anında zaten zevk alırken kadınların el ile klitoral uyarılmayı sağlamaya debelenmesi esnasında görülebilir. Bazı kadınlar hem psikolojik hem de anatomik olarak fazla sinir içerdiğinden orgazm olmaya daha yatkındır. O nedenle cinsel birlesme esnasında az biraz klitorise sürtünmeyle bile klitoris daha çok uyarılır ve orgazm olurlar. Çoğu kadında ise birleşme öncesi ön sevişme ile klitoral uyarım gerekir. Yoksa kadın hiçbirşey hissetmeden biter gider. Öyle aşıri hızlı yapim, sert yapim, isterseniz amuda kalkın parende atın kadın vajinadan hiçbirşey hissetmez. Bilmeyenler bilsin die yazdm hadi eyw.
      multefit
      Hak yolu varken bok yolu nedir...
       excelans01
       Ulan şu konuyu erkek açmış olsaydı şimdi bütün kadınlar tarafından linç yemişti
        peripedia
        Ben alınabileceğini düşünmüyorum bana hep çok anlamsız geliyor. Macera arayışı bence ve birçok uzman özellikle kadınlar için zararlı olduğunu söylüyor. Kendinize bunu yapmamalısınız.
         _gizem_
          helena22
          bence buna bunu denemiş olanlar cevap vermeli ve fikri olmayanlar susmalı
           necla-kaplan1
           zevk verip vermediği erkeğe bağlıdır aslında her ilişkinin her fantezinin zevki kadın ya da erkeğe bağlıdır
            uzmanjnekolog
            anal seks diyince bile bi içim ürperiyor benim. Çok kötü çok
             gollummm
             Bir fıkra vardır; Bir gün dede sperm, yavru spermlere hayatı öğretmek için yola koyulmuştur. Dede sperm, yavrulara anlatıyordur." İşte şöyle olacak böyle olacak, tam o esnada biz koşacağız!" Diye büyük bir ciddiyetle olanları anlatır. Hayatı yeni keşfeden yavru spermler " tamammm tammamm " diye tatlı minik sesleri ile bağırırlar. Büyük bir heyecanla dede sperm "ben size gelin dediğimde koşacaksiniz !" der. Yavrularda zıplayarak "tamam tamam tamammm" derler. Dede sperm koşar koşar bir anda durur. " Durun! " Diye bağırır. Minik yavrulara daha adım atmadan şaşkınlıkla "Ne oldu?! Ne oldu?! " Diye seslenirken. Dede sperm döner ve "Boka battık" ... Yazık yapmayın o yavrucuklari düşünün. Belki kaç zavallı yavruyu yaktınız böyle 🤔😄
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.