Açıklık Getirilmesi Gereken Bir Konu: Anal Seks Kadınlara Zevk Veriyor mu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Bin yıllardır falan tartışılıyor olabilir bu konu. Erkekler merak ediyor doğal olarak ama bu deneyimi yaşamamış olan kadınlar daha çok merak ediyor bence. En nihayetinde bir biyolojimiz var bu yolla üreme gerçekleşiyor nereden çıktı bu anal seks olayı değil mi? Bildiğim kadarıyla kadınların anal bölgelerinde sinir uçları yok bu durum da düz mantıkla bu yolla gerçekleşen ilişkiden zevk alınamayacağı anlamına geliyor ama aksini iddia eden kadınlar da yok değil. Özellikle hymen korkusu yaşayan kadınlar için bu durum bir alternatif haline gelebiliyor. E vajinal seks yaşamayan kadınların da anal birlikteliği zevkli buluyor olması normal. Birçok kadın da partnerini memnun etmek için bu tercihi yapıyor. Bunun nedeni de neymiş biliyor musunuz arkadaşlar? Erkeklerin sinir uçları daha çok makat bölgelerine doğru olduğu için otomatikman kadınların da anal seksten haz alacaklarını düşünmesi aslında. Kendilerinden yola çıkarak bir ön kabul durumu yaşıyorlar yani. Partnere zevk veriyor olmak ilişki esnasında kadına zevk verebilir mi? Verebilir tabii ki. Anal seksten hoşlanan birçok kadın sanıyorum bu tatmin duygusundan keyif alıyor. Biyolojik olarak zevk almak pek olası değil çünkü belki de alınıyordur. Bilemiyorum ve soruyorum.
    patronicee
    Bu konuyu vurduran karşı cins arkadaşlara sormak lazım.
     _gizem_
      eo110
      Khalesee'yi neden koydunuz 😔
       asit
       makatsal sorunlara yol açıyormuş diye okumuştum bir yerde..
        detokssuyu
        Neden alınmasın bence alınıyor. Aksi takdirde böyle bir birliktelik hayatımızda olmazdı bundan kastım konuşuyor olmazdık. İnsanlar sadomazoşist ilişkilerden de zevk alıyor. Bazı insanlar almıyor tabii. Bu durum da kişiye özel bence.
         peripedia
         Ben alınabileceğini düşünmüyorum bana hep çok anlamsız geliyor. Macera arayışı bence ve birçok uzman özellikle kadınlar için zararlı olduğunu söylüyor. Kendinize bunu yapmamalısınız.
          sadisfekshin
          Zamanla sanal başlıklar yerini anal başlıklara bırakıyordu.
           gilad-pellaeon
           Anal seks zevk verir ama kişiyi iyi tanımanız gerek rıza olmadan yapılan hiç bir şey zevk vermez
            ecemovskiii
            Zevk almıyoruz arkadaşlar, ama her zaman da kendi aldığımız zevki düşünmüyoruz tabii...
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.