Açık İlişki Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Önce bilmeyenler için diyim açık ilişki ciddi bir ilişkiniz varken başkalarıyla cinsel birliktelik yaşyabilmeniz anlamına gelir iki taraf içinde şahsen ben asla yapamam bu şeyi ama tabi yaşayanlara saygı duyarım ama başja bir kadının koynundan çıkıp geleceğini bildigim bir erkekle yapamazdım kesinlikle peki siz ?
    theguard
    Ulan yok lovebuddy yok açık ilişki neleri normalleştirmeye çalışıyorsunuz bu nedir aq.
     _sofia_
     Sanıldığı gibi modern zamanın marjinal ilişkileri değildir. Yabancılara has bir durum da değildir. Yaşadığım yerde (Antalya) yörük denen yerliler ( hepsini tenzih etmem çoğunluğu ) bildiğin tarlada bahçede şalvarlı şiveli köylü yurdum insanları açık ilişkinin kralını yaşıyorlar. Kim kimin karısıyla kocasıyla komşusuyla ipin ucunu bulmak mümkün değil. Hatta bir süre bu yasak ilişki için yaylada birlikte yaşayıp tekrar evine dönebiliyorlar sorun olmadan. Sırf bu yüzden babam ilişiği kesmişti topluluktan. Birbirlerine laf atıp gülebiliyorlar düşünün. " Leen senin ahıra domuz girmiş dün gece ehehe " .
      melina26
      bu ilişki değil ahlaksızlık ilişkinin adını kirletmeyelim
       yabadabadu
       açık ilişki yaşayanın izzet-i nefsini skym.
        sairsel
        Yaşayamam, yaşayanlara da saygı duyamam!
         asit
         Varsa kapalısını rica ediciğim. Hatta şöyle karton kutuya koyun, koli bandı falan çekin üzerine.
          miller
          ahlak satma yarışı son hızıyla devam ediyor. herkes bir kere kendisine bahşedilen hayatı istediği gibi yaşamakta özgürdür. özgürlüğün sınırları da bellidir. başkasının yaşam alanını taciz etmeden dilediğini yapabilirsin. gelecekte insanların daha da liberalleşeceğini ve bireyselliğin pozitif getirilerinden birisi olacağını düşünüyorum bu durumun.
           noway
           insanlar en sonunda kimsenin ilişkisinin kendisini ilgilendirmediğini anlayacak. burada duyar kasanların çocukları kendilerine hiç benzemeyecek.
            buse01
            Çokselmiş..
             tsukyomi
             Yapmam, yapana da karışmam. Milletin ilişkisi beni mi gerdi?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.