Açık Giyinmeyi Taciz Etme Sebebi Olan Yobazlara Soruyorum: Açık Giyinen Birine Lezbiyenler Neden Tacizde Bulunmuyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   horny
   soru açık ve net. bence bu konu erkeklerin kendini dizginleyecek iradesi olmamasından kaynaklanıyor. hiçbir lezbiyenin ben bir kadını açık giyindi diye taciz ettiğini duymadım. hele tecavüzden bahsetmiyorum bile.
    absurdizm
    çok mantıklı lan. inanılmaz mantıklı. mesela bir ara İstanbul'a kalmaya gitmiştim sahilde otururken inanılmaz ince şort ve üstsüz bir şekilde koşu yapan bir adam vardı. önünü kesip taciz etmedim ama
     badideasensei2
     Mantıklı Abazalarda sorun bence. Bende yazları sahilde gördüğüm insanları taciz edebilirdim ama etmiyorum ya da erkekler yarı çıplak iken de taciz edebilirim ama etmiyorum.
      eski_bi_tanidik
      Çünkü erkekler salaktır
       tsukyomi
       Mesela neden üniformalı beyleri taciz etmek yerine sadece anlık dine dönüp nazar duası okuyorum? Bir biseksüel olarak neden açık giyinen bir kadına sarkmıyorum? Biz buna insanlık diyoruz işte. Bizi hayvanlardan ayıran tek özellik akıl, onu da kullanmıyorsanız kusura bakmayın, hamam böceğisiniz. Kafasız da yaşayabilen türlerden. Edith: Arkadaşın erkeklerden bahsettiği kısmını atlamışım. Mevzubahis sorun erkeklerde değildir genjler, zihniyettedir. Yoksa ne çelik iradeli yoldaşlar var, selam olsun onlara.
        karolunita
        aşırı mantıklı soru, ama asla sıkıntının erkeklerde olduğunu kabullenmezler
         -lucy-
         Çok iyi soru. Yobaz değilim ama bende cevap vereceğim; Aslında önemli olan cinsiyet olmadığı için. Her şey vicdan ve insanlık meselesi. Bir erkek, kadına sarkarsa ya da bir kadın bir kadına sarkarsa, vicdansız bir yavşaktır. Aksini iddia eden de öyledir. Her şey eşitken yapılmayanlar hiç göz önünde bulundurulmuyor.
          gregory_
          Ruhlari pis onlarin akliyla çarsaf giyen kadina da o çarsafin altinda ne hazineler var diyor bunlar.
           avci-kiz
           Bu da o gerzek yobazlara
            gossipdio
            Cinsiyet ile alakası yok bence. Yurtta lezbiyen olan birisinden taciz yemiştim o yüzden tamamen insanlıkla alakalı olduğunu düşünüyorum. Daha çok o kişinin kişisel karakteri böyle aciz hareketler
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.