Açık Giyinmeyi Taciz Etme Sebebi Olan Yobazlara Soruyorum: Açık Giyinen Birine Lezbiyenler Neden Tacizde Bulunmuyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   horny
   soru açık ve net. bence bu konu erkeklerin kendini dizginleyecek iradesi olmamasından kaynaklanıyor. hiçbir lezbiyenin ben bir kadını açık giyindi diye taciz ettiğini duymadım. hele tecavüzden bahsetmiyorum bile.
    gregory_
    Ruhlari pis onlarin akliyla çarsaf giyen kadina da o çarsafin altinda ne hazineler var diyor bunlar.
     tsukyomi
     Mesela neden üniformalı beyleri taciz etmek yerine sadece anlık dine dönüp nazar duası okuyorum? Bir biseksüel olarak neden açık giyinen bir kadına sarkmıyorum? Biz buna insanlık diyoruz işte. Bizi hayvanlardan ayıran tek özellik akıl, onu da kullanmıyorsanız kusura bakmayın, hamam böceğisiniz. Kafasız da yaşayabilen türlerden. Edith: Arkadaşın erkeklerden bahsettiği kısmını atlamışım. Mevzubahis sorun erkeklerde değildir genjler, zihniyettedir. Yoksa ne çelik iradeli yoldaşlar var, selam olsun onlara.
      absurdizm
      çok mantıklı lan. inanılmaz mantıklı. mesela bir ara İstanbul'a kalmaya gitmiştim sahilde otururken inanılmaz ince şort ve üstsüz bir şekilde koşu yapan bir adam vardı. önünü kesip taciz etmedim ama
       notuds
       çünkü taciz yüzünden değil eşcinsellik yüzünden linç edilirler
        -lucy-
        Çok iyi soru. Yobaz değilim ama bende cevap vereceğim; Aslında önemli olan cinsiyet olmadığı için. Her şey vicdan ve insanlık meselesi. Bir erkek, kadına sarkarsa ya da bir kadın bir kadına sarkarsa, vicdansız bir yavşaktır. Aksini iddia eden de öyledir. Her şey eşitken yapılmayanlar hiç göz önünde bulundurulmuyor.
         scorpion77
         Taciz etmediğini nerden biliyon aq
          avci-kiz
          Bu da o gerzek yobazlara
           badideasensei2
           Mantıklı Abazalarda sorun bence. Bende yazları sahilde gördüğüm insanları taciz edebilirdim ama etmiyorum ya da erkekler yarı çıplak iken de taciz edebilirim ama etmiyorum.
            uncertainty_
            Üniforma fetişi olan birisinin kendi durumunu hiçe sayıp sanki yokmuş gibi davranan birinin başkalarının hoşuna giden şeylere (fetişler) dil uzatmasını da anlayamadım bir türlü. Her fırsatta üniforma sevdalısı siksalak biri olduğunu söylemesine rağmen linçlenmiyor ama biz erkeklerin fetişleri olunca hemen linç. ayıptır lan .
             karolunita
             aşırı mantıklı soru, ama asla sıkıntının erkeklerde olduğunu kabullenmezler
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.