10
20.7.2020
Aç Karnına Alkol Alan Kadının Ölmesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   rarero
   İNGİLTERE’de 27 yaşındaki Alice Burton Bradford, aç karnına aldığı alkol sonucu oluşan komplikasyona bağlı olarak öldü. Haberi okuduğumda ufak çaplı bir şok geçirdim. Genel olarak dikkat ettiğim bir konu olsa da sonuç olarak bilinçli bir şekilde yapmıyordum bunu. Midemi rahatsız etmemesi için tok karnına alkol almak tercihimdi yani. Alkol endüstrisi çok büyük. Ancak alkolün zararları çok daha büyük olmasına rağmen genel çapta bu konuda bir bilinçlendirme söz konusu değil. Hatta kendimin de bu konuda bilinçli olduğunu söyleyemem. Bu haber beni bir tık daha bilinçli olmaya yönlendirdi. Umarım sizin için de öyle olur. İlgili haber:
   https://www.haber.com/ingilterede-ac-karnina-alkol-alan-fitness-tutkunu-kadin-oldu-316358/
   https://www.haber.com/ingilterede-ac-karnina-alkol-alan-fitness-tutkunu-kadin-oldu-316358/
    redblack
    Emin olmamakla beraber, alkolun vucuda girince glikoz gibi davranmasindan kaynakli oldugunu düşünüyorum. Beyin ve vucut direkt enerji kaynagi olarak kullandigi icindir. Tamamiyle tahmin emin degilim.
     atayurt00
     Ben hiç tok karnına içmedim hatta cevremde herkes bilir tok olduğumda icemedigimi. Hep aç iken içerik ve keyif alırım. Asıl farkındalık şimdi bende oldu ...
      zodyakli
      Ne zaman aç karnına bir bira dahi içsem beni anında çarpar ve kusarım. Doğru bir şey yapıyormuşum.
       ahmetsakar
       yıllardır aç karnına içmeyi seven birisi olarak tırstım. hatta yanında nevale bile yemem. fıstığımı paylaşırım. yersem sadece meyva yuvarlarım yanında. bi sabah uyanıp iki bira hüpletirken ölürsem çok üzücü olur ya. üzüldüm bu habere.
        zeynebio
        Alkolün açı toku olmaz. Her türlü zarar.
         roar
         Aç karnına içmeyi severdim. Hala seviyorum ama alkol yüzünden ölmek istemediğim için bu saatten sonra içmem :d
          merveergun
          hic bir sekilde alkol almayiniz.
           mertiniz
           Bir arkadaşım aç karnına içip komaya girmişti. Buradaki alkol basuşt bir alkol değil, dikkat etmrkte fayda var. 1-2 bira tamam ama yüksek alkollü içkilere aman haaa!!
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.