Abdurrahman Dilipak Artık Fikrini Belirtmesin Diyenler Olarak Bu Başlık Altında Toplanıyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   camparice
   Kendisi hiçbir şeyin bilirkişisi olmayan, fikirleri dediklerinden daha pis olan pis olan bir insanın bu kadar fazla söz söylemeye hakkı olmamalı. Yine kendisi kendi kendine İstanbul Sözleşmesinin Allah'a karşı bir komplo olduğuna dair inanılmaz boş yorumlar yapmış. Hiçbir altyapısı olmayan, sözleşmenin tüm amacının ayrımsız bir şekilde tüm insanları korumak olduğu bir sözleşmeyi bu şekilde nasıl bok atarsın ya, karalamaya çalışırsın? Gözüm karardı gerçekten. Dediği laflardan sadece bir kuple bırakıyorum ancak link vermiycem asla okunmasın böyle yazılar internette. Bir tık arttırmaya izin veremem o siteyi. "Çünkü bu Allah'a karşı, Resulüne karşı bir komplo. Yeni dünya düzenine geçişte ailesiz toplumu öngörüyor. Kadını erkeğe düşman yapıyor. Cinsel deneyim, tercih ve yönelimi özgürleştirecek ama öbür taraftan aile içerisinde cinsiyet değişimi yapıp kadın özgür kalacak. Evlilik devam edecek. Böyle bir şey yok. Birey inanç, ahlak ve gelenekten bağımsız olarak kişinin tanımlanmasıdır. Bunun tanımı nedir? Bu insan değil, bu transhümanizmdir"
    takmazuguramatakar1
    Mümkünse şu yasak elma 'da ki Şahika mıdır nedir zehirlesin bunu oksijen israfı zaten.
     lutfen-ama
     Link vermemen çok güzel helal olsun. 👏🏽👏🏽
      ilmer
      gerçekten bu adamın hiçbir söylemini duymak istemiyorum
       berat-albayrak-official
       Adamı İslam Devleti (ışid) nden getirmişler gibi, önünde sadece saçı gözüken birisini görse önce zina eyler sonra da cihaaat diye kadını idam eder. Bunun arkadaşları Afganistanda amerikan ordusuyla savaşıyor.
        graceluslec
        Ne yazık ki bu ve bunun gibi çöl kaçkını avellerin sözü ülkenin gençlerinden, haksızlığa uğrayan vatandaşlarından daha çok dinleniyor. Yapacak bir şey yok.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.