42
16.11.2020
Abdülhamid'in Torununun Atatürk'e Hakaret Etmesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   furkanbozkurt
   Sabah sabah tepem attı ya. 2. Abdülhamid’in torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Atatürk’ün ölüm yıldönümünde saygı duruşunda bulunanları ve Atamızı hedef almış. Hadsize bakın hele ya, bu ne cesaret??
   https://twitter.com/osmanoglu_79/status/1326100161127460864
   https://twitter.com/osmanoglu_79/status/1326100161127460864
    djsinemovic
    Atatürk'ün sayesinde kazandığı fikir belirtme hakkını kullanmış. Fakat gelgelelim kula kulluk etmek biliyorsunuz ki osmanlıda vardı. Efendime söyliyim sirenler çalındığında kimse eğilmez o osmanlıdaydı, biz saygı duruşunda duruyoruz. Minik şehzadeciğin kafası karışmış biraz glb..
     csa
     Bir kere tweet hakaret içermiyor. Önce bir hakaret tanımı nedir onu öğrenelim. Sonra, bu tweet atanı bağlar, kendi fikridir, zikretmekte de özgürdür. Katılırız,katılmayız. Beni esas enterese eden, nedense millet çok mühim ama muhalif bir fikir falan çıkmışcasına bunu tartışma konuşma merağında. Bize ne yahu :D İsterse ana avrat düz gitsin herkese... Çok da tın.
      dr.rock
      Hakaret etmemiş, görüşlerini söyleme hakkına sahiptir.
       mehmet_08
       bEndeN SOnra ÜLkeyi 1 yIL yöNETen 10 YIl yönETmİŞ saYıLır
        _lara_
        Onun ecdadı Atatürk e minnettardı. Bu neyin kafası bilmem. Allah ıslah etsin. Bu vatanda özgürce dolaşmaya hakkı yok bunların. Sanki kendileri kurtardı ülkeyi. Bırak ya konuşmaya değmez 😷
         detokssuyu
         Salak mısın be adam? Bu ülkenin kurucusu için saygı duruşunda bulunmak ne zaman eleştiriye açık bir şey oldu. Susun artık o lağıma benzeyen ağızlarınızı açmayın.
          dedikoduvar
          Adamın dedesi padişahmış birilerinin zamanında onun önünde eğildiğini hatırlatabilir mi acaba
           me_out_bye
           Mal çok boşverin. Uğraş uğraş bitmez. Aģızı olan konuşuyor.
            terry
            hakaret nerede amk ?
             corpse-bridee
             ee kuyruk acısı var tab.i dünya impartorlukları bırakıp parlemanter sisteme geçerken abdülhamit torunları halk kendilerine biat etmek yerine kendi istediği adayı seçecek kula kulluk etmeyecek diye kudurması normal
              sedefartuny
              Ulan kula kulluk eden sizlersiniz be. Utanmadan dediklerine bak şunun. Saygı duymak ne zaman kulluk etmek oldu. Kaldı ki birine kulluk edilecekse o tabiki de bu ülkede Atatürk olacak.
               ozymandiase
               Düşünce özgürlüğü benim bildiğim maddi ve manevi değerlere zarar vermekle alakalı noktada sınırlandırılır. Bu adamın yaptığı manevi bir değere saygısızlık. Böyle bir şeye nasıl izin verilebilir?
                peripedia
                Ne zaman saygı duymayı öğreneceksiniz? Bir ülkenin kurucusuna saygı duymamak nasıl bir acizlik, nasıl bir yoksunluktur. Biraz insan olun artık. Bu vatan topraklarında yaşıyorsan Ata'ya saygı duyacaksın. Bu kadar net.
                 roar
                 Sen kula kulluk edenlerin en başını çekiyorsun. Yok şöyleymiş de yok böyleymiş. Siz rabbinizin huzurunda değil kulunun huzurunda iki büklüm oluyorsunuz. Bilmesek inanırdık da biliyoruz ne yazık ki.
                  samanyolundan
                  kardeşlerin tahta geçmek için bir birilerini öldürmesinin neresi doğrudur? işin ehlini kardeşin olmasa bile onu başa getirmek doğrudur
                   patiklipengui
                   Bu insanımsı hanedanlığı da geri istemişti bir ara.
                    issizmadaaam
                    YA Bİ SİKTİR GİT. Kayıhan mısın ne boksun.
                     cinayetvaraga
                     Konuşmaya gerek yok bu kuyruğu acıyanları. Ecnebilerin ayaklarına paspas olan züriyetsiz, karaktersiz dönemin evlatları bunlar. Fatih, Kanuni, Yavuz nerde son demlerde gelenler nerde. bırakın konuşsun. boğazda köşkü yok ya ondan hepsi.
                      sairsel
                      Tapmak ile anmak arasındaki farkı bir türlü anlayamadılar!
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.