42
16.11.2020
Abdülhamid'in Torununun Atatürk'e Hakaret Etmesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   furkanbozkurt
   Sabah sabah tepem attı ya. 2. Abdülhamid’in torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Atatürk’ün ölüm yıldönümünde saygı duruşunda bulunanları ve Atamızı hedef almış. Hadsize bakın hele ya, bu ne cesaret??
   https://twitter.com/osmanoglu_79/status/1326100161127460864
   https://twitter.com/osmanoglu_79/status/1326100161127460864
    _lara_
    Onun ecdadı Atatürk e minnettardı. Bu neyin kafası bilmem. Allah ıslah etsin. Bu vatanda özgürce dolaşmaya hakkı yok bunların. Sanki kendileri kurtardı ülkeyi. Bırak ya konuşmaya değmez 😷
     mehmet_08
     bEndeN SOnra ÜLkeyi 1 yIL yöNETen 10 YIl yönETmİŞ saYıLır
      bendemistimama
      Ya olum bu densiz adamin adi soyadi yok mu "Abdulahmit" ne alaka ayrica hayatinizda kimi nitelerken dedesine vurgu yapiyorsunuz ki bunda yapmissin. Bu sekilde esas vurgulamak istediginiz olay cok farkli yerlere gidiyor.
       dr.rock
       Hakaret etmemiş, görüşlerini söyleme hakkına sahiptir.
        redblack
        Kula kulluk eden nesil degil mi? Tüm vatandaslar padisahin kulu sayilirdi 😅
         sairsel
         Tapmak ile anmak arasındaki farkı bir türlü anlayamadılar!
          cinayetvaraga
          Konuşmaya gerek yok bu kuyruğu acıyanları. Ecnebilerin ayaklarına paspas olan züriyetsiz, karaktersiz dönemin evlatları bunlar. Fatih, Kanuni, Yavuz nerde son demlerde gelenler nerde. bırakın konuşsun. boğazda köşkü yok ya ondan hepsi.
           issizmadaaam
           YA Bİ SİKTİR GİT. Kayıhan mısın ne boksun.
            patiklipengui
            Bu insanımsı hanedanlığı da geri istemişti bir ara.
             samanyolundan
             kardeşlerin tahta geçmek için bir birilerini öldürmesinin neresi doğrudur? işin ehlini kardeşin olmasa bile onu başa getirmek doğrudur
              roar
              Sen kula kulluk edenlerin en başını çekiyorsun. Yok şöyleymiş de yok böyleymiş. Siz rabbinizin huzurunda değil kulunun huzurunda iki büklüm oluyorsunuz. Bilmesek inanırdık da biliyoruz ne yazık ki.
               djsinemovic
               Atatürk'ün sayesinde kazandığı fikir belirtme hakkını kullanmış. Fakat gelgelelim kula kulluk etmek biliyorsunuz ki osmanlıda vardı. Efendime söyliyim sirenler çalındığında kimse eğilmez o osmanlıdaydı, biz saygı duruşunda duruyoruz. Minik şehzadeciğin kafası karışmış biraz glb..
                terry
                hakaret nerede amk ?
                 peripedia
                 Ne zaman saygı duymayı öğreneceksiniz? Bir ülkenin kurucusuna saygı duymamak nasıl bir acizlik, nasıl bir yoksunluktur. Biraz insan olun artık. Bu vatan topraklarında yaşıyorsan Ata'ya saygı duyacaksın. Bu kadar net.
                  ozymandiase
                  Düşünce özgürlüğü benim bildiğim maddi ve manevi değerlere zarar vermekle alakalı noktada sınırlandırılır. Bu adamın yaptığı manevi bir değere saygısızlık. Böyle bir şeye nasıl izin verilebilir?
                   me_out_bye
                   Mal çok boşverin. Uğraş uğraş bitmez. Aģızı olan konuşuyor.
                    csa
                    Bir kere tweet hakaret içermiyor. Önce bir hakaret tanımı nedir onu öğrenelim. Sonra, bu tweet atanı bağlar, kendi fikridir, zikretmekte de özgürdür. Katılırız,katılmayız. Beni esas enterese eden, nedense millet çok mühim ama muhalif bir fikir falan çıkmışcasına bunu tartışma konuşma merağında. Bize ne yahu :D İsterse ana avrat düz gitsin herkese... Çok da tın.
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.