ABD'den Türkiye'ye Yeni Yaptırımlar Yolda
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Rusya, Kuzey Kore, İran a fazla yaklaşan savunan abd nin güvenliğini kuşkuya sokan ülkere karşı sert uyguladıkları yaptırımlardan. Bunca süre Trump bizi yumuşak tutuyormuş. (Bu yumuşak haliyse vay k). Şimdi yeni yaptırımlar imzalanacakmış. Yandık k. Eyyyy Amerikaaaa. Sen kimsin hüloooo. T.Erdoğan demiş. Bayden beni ziyarete geldi. Beni tanır evime kadar geldi. Tıssss.... Kötü bir şey olmayacağını düşünüyormuş. Baydın heç Türkish sevmiyormuş. Trump da gidici olduğu için kendi derdine düşmüş. Artık ılımlı falanı hali kalmamış diyorlar Tayyibe. Yeni bir döneme girecekmişiz. Türkiye ABD ilişkileri olarak. Resmen ABD bizden misin yoksa nesin diye bir tutum sergileyecekmiş. Biz ise kaşar gibi bi onlar bi rusya bi hiçbiri biz bize yeteriz yaşasın ortadoğu imparatorluğu diye takılıyoz k. Azerbaycan Turki Pakistan herkese yetermiş. 3 deli kardeşler. Tısss.. Lan bi gidin susun ya. Artık gülünecek bir hali kalmadı can sıkıyor. Taraklara doğru gidiyoruz beylerrrrr. Tam bir ortadoğuyuz. Lan biz en medeni ülkeydik batıya yakındık. Batı ile doğu arasında köprüydük ! Melezdik ! Ne güzel !!! Bunu niye bozdunuz ! Başlıcam sizin kafanızın içindeki fantezilere. Pfff !!!
    dr.rock
    Kulağımızın arkası keyif sigarası yaktı
     me_out_bye
     Acaba ABD yaptırımları hafif olsun duasına çıkarsak tutar mı 🤔 - Evladına bir playsteşin5 almak için 350 sene çalışacak mışiz. Bilal Erdoğanda demiş Ps5 i ne yapacağınız ok atın. 💁🏻‍♂️. 🤔
      bright-wizard
      Hayırlı işler
       rarero
       Biden veya Trump olması çok da fark edilir bir etki yaratmayacak zaten. İki de yaptırımlar neyse onu yapacak. Trump daha erken uygulamayı düşünüyormuş ama bakalım neler olacak. Yapılan yaptırımlar hangi alanda olursa olsun etkileri ekonomiye olacak zaten.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.