ABD'de Küçük Penislilere Destek Gösterisi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lovewkoko
   Los Angeles'ta millet toplanmış ve hepimizin için problem olan bir konuyu dile getirerek bir protestoya imza atmışlar. Pankartlarda küçük penisi öven şeyler yazıyor ahah. Küçük penisliler büyük sever, küçük penisliler de eşittir, küçük penisinizden utanmayın falan demişler ahah. Boyu değil işlevi diyerek bizi umutlandırmaya çalışan kişiler! Hepinize minnettarız ama sevgi eylem gerektirir. Sadece lafta kalmayın böyle hakkımızı savunun ahah.
    sairsel
    Temsilen bamya pişirip yeselerdi bari 😁
     tsukyomi
     ''Size doesn't matter, ask the atomic bomb'' bunu yazan kişiyi tanıyorum. Çok çok iyi tanıyorum hem de, keleşine kadar. Ne zaman 'yanında turşuya benziyorum ya öhüğ' desem hemen 'atomnaya bomba da küçuk ama füzadan daha etkilı vuruyur devuşka' diyor. Yirim :( Mikro penis değilseniz sorun yok bu arada, işlevi yerindeyse görüntü ekarte edilebilir, keleş olmazsanız Colt olursunuz alla alla 😌
      kejnedar
      Okuduktan sonra ortalama penis boyunu araştırıp ohh çekmem peki:)
       a.l.p.o.l.l.o.n
       6-8 inch standart dimi 🙄
        abdes_terligi
        bence güzel bir şey, gerekliydi uzun süredir çünkü kadınlar gibi erkekler de bedenleri ve kontrol edemedikleri şeyler üzerinden küçük düşürülüp kötülenebiliyorlar. "Küçük penis" olayı da bir erkeği kötülemek için en popüler yollardan birisi ne yazık ki. Bence küçük olması herhangi bir problem değil. Erkeklere daha çok destek olmak lazım keşke türkiye'de de yapılsa.
         yalansadogrude
         Tepkileri büyük olmuş.
          gizemino
          Verilmesi gereken bir destek herkes küçük penisli olabilir korkmayın beyler yahu
           unlimited0
           Beyler dağılın bizi ilgilendiren bir konu yok.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.