9'u 5 Geçe Saygı Duruşunda Durmanın Gösteriş Olduğunu Düşünen İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Geçen yıl, bir arkadaşımın aracıyla işe gidiyordum. 10 Kasım günüydü. Saat tam 9'u 5 geçe tüm araçlar trafikte durdu ve herkes saygı duruşuna geçti. Biz hariç. Arkadaşım katiyen durmadı, bunun tamamen bir gösteriş olduğunu söyledi. O kadar utandım ki, anlatamam. Nereye bakacağımı şaşırdım, ancak sonra başka bir şey daha hissettim. Saygımı göstermememin verdiği üzüntü. Arkadaşım ise daha çok çevreye karşı mahcup olduğumdan dem vurdu. Bence bu gösteriş değil, saygını, sevgini göstermek. Yılda bir kere, biri için sessizleşecekse tüm ülke, o da Ata'm için olsun. Hepimizin başı sağ olsun.
    who_am_i
    Ne bilim yani gösteriş olarak bile görsen yaparsan bi şey kaybetmezsin
     imailahorsilahh
     Hangi salak o?
      redblack
      Saat 9.05 bir arac dukkan onunden gecti, ses sonuna kadar rte çengisi caliyordu.
       dr.rock
       Yoo Haklı Gösteriştir Atama saygıyı gösteriyorum bir İkinciside Atatürk felsefesi cool dur Kızlar Atatürk felsefesiyle yaşayan erkeklere bayılır misila Handeye sorun söylesin
        lydia-bad-mood
        Üniversitede saat 9'u 5 geçe hepimiz ayağa kalkmıştık 1 arkadaş hariç siren sesi bitti dönüp ona baktım gülerek gururla bakıyordu sanki iyi birşey yapmış gibi o kadar gerildim ki anlatamam bu insan ileride öğretmen olacak.Yazık öğrencilerine dedim içimden konuşsam anlatsam neden böyle yapıyorsun diye çenemi yorduğuma değmez cahil işte o günden sonra mesafeli davrandım.
         dioberbat
         Arkadaşın haklı
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.