8 Aylık Süreçte Hâlâ Covid-19’a Yakalanmamış Olmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   furkanbozkurt
   İnanması güç ama covid tam 8 aydır hayatımızda ve resmen bu yılımızı mahvetti. Bu kadar uzun bi süreçte nasıl başardım bilmiyorum ama hala covid’e yakalanmadım ben. Asla ekstra bir şey de yapmadım. Vitamin ilaç vs almadım. Eskisi gibi devam ediyorum hayatıma, tabii maske takmaya ve kalabalık yerlerden uzak durmaya dikkat ediyorum. Aramızda hala covid’e yakalanmayan var mı peki bi sayımızı bilelim. En çok nelere dikkat ettiniz nasıl beslendiniz
    xarudax
    8 aydır otobüsle işe gidip geliyorum. tü tü tü. nazar değmesin :)
     mervenizz_
     Ben yurt dışında çok bulundum biliyorsunuz ki burada 2 ise orada 4 ama Allaha şükür bir şeyim yok ama ilk başım ve boğazım ağrıyordu ateşim olmadığı için test yapmadılar. Yurt dışında ise hemen aldılar negatif çıktı :)
      me_out_bye
      Başarıdır. Bravo 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 👍🏻
       sairsel
       Şeytan kulağına kurşun 🧿
        csa
        Nereden biliyorsun yakalanmadığını ? Bu öyle birşey değil. Konunun başlığı "8 aylık sürede hala Covid19 a yakalanmamış veya yakalandığını fark etmemiş olmak" falan olmalıydı. Sorsan ben de yakalanmadım ama bir kere enteresan bir hastalık durumu yaşadım 1 haftaya yakın. Hafif geçti ama belki de koronaydı. Bilemiyorsun ki. Pek çok insan geçirdiğini düşünüyor ama kanıtı yok. Yada belki geçirmedim sanıyor ama aslında geçirmiş vs. Büyük ihtimalle sen de öyle birisin (konuyu açana değil, genel olarak geçirmediğini iddia edenlere söylüyorum)
         benita
         Sus sus şeytan doldurur
          busrawashere
          gelin bi' sarılalım :)
           asit
           aynen öyle şanslılardanım bana da uğramadı hala :))
            samyeli90
            Allaha şükür olsun 🧿
             cukopurto
             Düşman götüne düşman götüne
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.