750 Milyon Dolar Harcanmıştı: Elektrik Borcu Nedeniyle Kapatılan AnkaPark'ta Oyuncaklar Çürümeye Başladı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek'in Atatürk Orman Çiftliği arazisinde yaptığı Ankapark'ın, ödenemeyen elektrik borcundan ötürü elektriğinin kesilmesinin ardından, oyuncaklar çürümeye başladı. Ankapark olarak bilinen Wonderland Eurasia, açıldıktan kısa bir süre sonra elektrik borcu nedeniyle kapatıldı. Başkent Elektrik'in geçtiğimiz haftalarda işletmeye bir yazı göndererek, borç ödenmediği takdirde abonelik sözleşmesinin iptal edileceğini ve haciz sürecinin başlayacağını bildirdi. Detaylar için:
   https://onedio.com/haber/750-milyon-dolar-harcanmisti-elektrik-borcu-nedeniyle-kapatilan-ankapark-ta-oyuncaklar-curumeye-basladi-909553
   https://onedio.com/haber/750-milyon-dolar-harcanmisti-elektrik-borcu-nedeniyle-kapatilan-ankapark-ta-oyuncaklar-curumeye-basladi-909553
    ulrich
    Bir kendi curuyemedi
     patiklipengui
     Adam fuzuli masraf olarak gelmiş dünyaya.
      pinusnigra
      Şu paralar nasıl dile kolay geliyor. Kaç aile kaç ay geçinir o parayla. Kaç şehit ailesi insancıl bir yaşama kavuşturulur. Kaç çocuk insana yakışan bir eğitim fırsatı bulur. Kaç proje hayata geçirilir. Hey yavrum hey.
       ozanesi
       Ankara'nın 25 yıldır (daha da görevden alınmasa, ölene kadar) bir ergen tarafından yönetildiğini gösteren sıradan bir örnektir. Senelerce bu adama oy veren akplilerin düşünmesi gereken de bir durumdur aynı zamanda. Çıkarına oyunu satan adamların ülkesinde çok da abes bir durum değil. Müstahaktır. Çok da iyi de yapmıştır.
        velevkiozge
        Onay veren belediye personeli, işbirlikçiler, tedarikçi firmalar bu zararın üzerine araştırılmalı, belki de yargılanmalıdır!
         roxannee-
         Bizim fakir bir ülke olduğumuza kimse inandıramaz beni. Biz kafası çalışmayan ya da kafası hep birilerinin cebini doldurmaya çalışan insanlarla dolu zengin bir ülkeyiz.
          issizmadaaam
          Su ulkeye bi tane hayriniz dokunmasin aq comarlari sizi
           zyzy
           malum devrik başkanın yaptıklarını sims city'de yapsan oyun hata verir kapanır aq.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.