75 Milyar Liralık Kanal İstanbul Yapıp Yangınlar İçin Bağış İstemek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Antalya Manavgat'ta yangın bölgesine giden Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Antalya'da ortak basın toplantısı düzenledi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya'da devam orman yangınlarıyla ilgili konuşurken "Nakdi yardım" için Antalya Valiliği tarafından hesap açılacağını belirtip "Milletimiz cömerttir. Elinden gelen desteği her zaman yapar" dedi. Kanal İstanbul'un maliyeti ne kadar peki ? 75 milyar lira. Madem devletin bir kanal için bu kadar parası var, aktarsın bu tarafa kaynakları olsun bitsin. Size de çok saçma gelmiyor mu?
    arasserin
    Anlamak anlaşmak zor ama bugünler unutulmasın. Unutmasın kimse
     gizemino
     Biz cidden yorulduk. Mevzu bağış yapmanın ötesinde ulkece birlik olma meselesi de değil biz yine elimizden gelen bağışı yapicaz ama bu işin politik tarafını otursun herkes bir düşünsün tartsin lütfen
      asit
      40 milyar doları bedeviye yedirenler hatta gerekirse bi 40 daha yediririz diyenler milletten utanmadan 5lira 10lira istiyor. Artık mide bulantısı yapıyor.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.