7. Koğuştaki Mucizeyi İzlememiş Olanlar Burada Toplanıyor
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kenantatlitug
   Vizyona girdiği dönemde çok övüldü ve baya bir sükse yaptı. Şimdi de Netflix'e gelmiş. Hatta Fransa'da popüler olmuş. Ayla ve Müslüm'ün yapımcısının filmlerinin bi türevi olduğu için pek sıcak bakamadım ben bu filme. Ağlamalı zırlamalı boş filmlerden biri olduğu kesin.
    bonurgeyik
    İyi film gibi dursa da tür olarak bana yakın olmadığı için izlemedim, ayrıca senaryosu sanırım bir Güney Kore filminden uyarlama.
     gok_yuzu
     tabi herkesin ilgi alanları farklı ama bende netflixte izledim. Çok beğendim bol ağlamalı tabi ..Çok Başarılı bana göre .. izlemelisin
      hayatikayanadam
      Senaryosu Kore filminden uyarlama olan oldukça başarılı kadrosu ve başarılı bir film. Ekşiye mi döndü burası. Orada bu filmi izlemeyen, üstüne boş boş muhabbet yapan, hatta beğenenlere saçma eleştrilerde bulunan asalaklar kaynıyordu en son. Hayır, izlememiş olabilirsin, tarzın da olmayabilir. Ama ne çeşit bir salak, tarzı olmayan ve izlemediği filme saçma sapan eleştriler yapar ve üstüne üstün izleyenlere hakaretvari sözler sarf eder. Tavsiyemdir. İzleyin, izlettirin.
       dr-zet
       henüz izlemedim de 7.koğuştakiler toplansın karantinadaki beni izlesin ağlanacak haldeyim.
        gattsu
        Sinemada gördüğüm fragman bütün filmi açıkladığı için izlemedim.
         alfabravo
         bende böyle bir rahatsızlık var, herkes izliyorsa izleyemiyorum , liseye yeni başladığımda Lost rüzgarı esiyordu , 1 bölüm bile izlemedim , belki inanmayacaksınız ama Game of thrones bile izlemedim , belki günün birinde izlerim ama üzerinden çok geçmesi lazım
          jeli-bonkenobi
          başlığı açan kişi hariç 7 kişiyiz. bu bir mucize. evet.
           demon666
           Got ve lcdp de izlemedim.
            chuck-berry
            güzel film izleyin...
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.