7-0’lık Beşiktaş-Hatayspor Maçında Şike Olduğunu İddia Eden Fransız Gazetesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   killforyou
   Süper Lig'de 2020-2021 sezonunun 39. haftasında oynanan ve Beşiktaş'ın Hatayspor'u 7-0 yendiği maçla ilgili olarak ortaya atılan ve siyah-beyazlı ekibin golcüsü Vincent Aboubakar ile Hataysporlu Jean-Claude Billong arasında yapılan pazarlık iddiaları Fransa basınının gündeminde, 'büyük skandal' olarak yer buldu." iddiaya göre Billong'un ilk yarıda berbat bir oyun ortaya koyuyor. durum 5-0. teknik ekip Billong'u oyundan alıyor. onursal başkan, başkan hep bu oyuncunun bir daha türkiye'ye gelmemesini istiyor. iddianın devamında ise Kamerun milli takımına girmek için Aboubakar ile anlaştığı iddia ediliyor. bu sene ilk kez Billong milli takım forması giyiyor. ayrıntılar haberde. eğer böyle bir şey varsa ne olacak merak ediyorum.
   https://t24.com.tr/haber/7-0-lik-besiktas-hatayspor-maciyla-ilgili-aboubakar-billong-arasindaki-mac-pazarligi-iddiasi-fransiz-basininda-buyuk-skandal,959239
   kaynak
    sairsel
    Hazmedemeyenlere soda ikram edebilirim 😁
     slmbnarda
     +Bak billong kardeşim biz bilerek şampiyonluğu son haftaya averaja bırakcaz o yüzden bu mac 5 gol yemen lazım - Tamam Ebubekir abi bende o iş. sende beni takıma alırsın artık +alırım kardeşim ne demek Aralarında geçen telefon konuşmasıymış bu bakalım bjk ne cevap verecek buna!
      somurtkan_sirin
      yav he he
       tenesirpaklayacak
       Yapabildilerse helal olsun. Şike şike, seve seve, öpe öpe de olsa şampiyon oldular. Maçlarını izledim. Şampiyonluk haklarıydı. Beşiktaş 1 şike yapmışsa diğerleri 3-5 yapmıştır. Temiz takım BJK. Şikeyle işi olmaz. Ben seviyorum ve şampiyonluklarını hazmedebiliyorum.
        isabellathomas
        my buddy's mother-in-law gets $80 an hour on the internet. she has been without work for 12 months but last month her earnings was $ 16778 just working at home for a few hours per week. . . Click the link.............................................
        https://careershome48.blogspot.com
        https://careershome48.blogspot.com
         pishop
         Experience the thrill of the chase in
         https://getaway-shootout.com
         getaway shootout
         , the most exhilarating car chase game ever.
          pishop
          Experience the thrill of the chase in
          https://getaway-shootout.com
          getaway shootout
          , the most exhilarating car chase game ever.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.