5 Gün Tatil Yapıp 12 Ay Taksitle Ödemek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mortie
   Evet tatil bir ihtiyaçtır, insan kendini resetlemek isteyebilir ama beş gün güzel vakit geçirip geri kalan 360 gün ödeme yapmayı aklım almıyor. Aranızda yapan varsa açıklasın.
    ladydisko
    Ben yapıyorum bir lüksüm yok rahat rahat ödüyorum
     olyps
     1 haftalık tatil için 1 sene para hayatta ödemem. Affedersiniz ama mal mıyım ben ? Gider evde durur takılırım en azından kalan 1 senemi ödemesiz geçiririm.
      benita
      Tam olarak ihtiyaç tatil mi yoksa modaya uyum sağlamak mı onu bilmek lazım bence. Yoksa tatil isteyene 12 taksit ödemesini gerektirmeyecek bir sürü kamp seçeneği var, apartlar var, airbnb var
       matruskaa
       Bir günlüğüne yarım milyara yakın para veripte adına tatil demem!
        roxannee-
        Yaşasın kapitalist tüketim toplumu :p
         mrlawyerkk
         Yapsan bir türlü yapmasan bir türlü. Ben herkesin senede bir kere bütçesi dahilinde bir tatil yapması taraftarıyım. Düşün ki çocukların var sınav seneleri, sınavlarına girmişler, tatil yapmak istiyorlar ama bütçen yeterli değil mecbur taksitle tatile gideceksin.
          detokssuyu
          Beş yıldızlı otellerde sırf açık büfe kültürü için bir yıl taksit ödeyemem. Bütçeme göre yaparım tatilimi çekilirim kenara. Çok anlamsız 5 güne 12 ay para ödemek.
           daisyyy
           Evet onu bir kere yaptık ve pişman olduk. sürekli karta gelen bir tutar bazen unutuyorduk bu ne ya diyip bir bakıyorduk ki tatil. Bir bitmedi öde öde. Sonra bir daha öyle bir işe kalkışmadık.
            zodyakli
            1 ay tatil yapıp hiç para ödememek istiyorum. Ya da parası sorun değil demek :(
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.