40 Yaşında Evli ve Çocuklu Olarak Uyandınız, Ne Yapardınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eksi_pirasa
   önce durumu kavramaya çalışırdım derdim ama yaşadığım şoktan ne yapacağımı bilemezdim büyük ihtimal. önce gider ve yüzüme bakardım 40 yaşında çirkin olmuş muyum diye. sonra eşime bakardım doğru seçimler yapmış mıyım diye. ardından veletlerin yanına giderdim bunlar sevilir mi diye. -çünkü çocuk pek sevmem- eğer şartlar ve koşullar iyiyse ve zenginsen hayatı yaşamaya devam ederdim
    silivri
    İntihar ederdim.
     cihangiremiraksoy
     geri uyurdum
      darkomikhanem
      çok ilginç bir başlık :) Öyle bişey olsaydi eğer bu benim ya kış uykusuna yattığımı yada hafıza kaybı yaşadığımı gösteriyor olsa gerek. İlk başta sorular sorup anlamaya çalışırdım ama sonrasında babalık testi yaptirirdim. Eğer çocuklar benimse, eşimi ve çcuklarimi mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapmaya başlardım. Gerçi kirkada kaldi 7 yılımız bakalim 40 ı gorucekmiyiz :)
       sacmaliklarbekcisi
       çocuk çok severim ama YAŞLANMAK ve evli olmak ıyy çocuklarla kaçardım
        catherine-earnshaw
        Önce Baileys içer kendime gelirdim, sonra aileme şöyle bir bakardım. Beğenmezsem ve mutsuz olacağımdan eminsem bavulumu alır kaçardım.
         nickimdebileolmaz
         Eşimle sevişirim
          masmavicikolata
          zengin miyim peki?
           thetalentedmrripley
           70 yaşında yalnız bir insanken başıma gelirse kalkar iki rekat şükür namazı kılarım. Sonrası hanımınan benim aramda sizi hiç alakadar etmez.
            tsukyomi
            Çocuk beni alakadar etmiyor, eşimin nasıl bir şey olduğu önemli. Üniforma yakışmıyorsa, ben de çöktüysem ihtiyacım olan şey tek bir kurşun. Ama şöyle Daniel Craig-aq Putin'i arası bir şeyse, bende de hala iş varsa sıkıntı yok. Çocuğu yatılı okula veririz.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.