40 Bin Afgan'a Verilen T.C. Cumhuriyeti Vatandaşlığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Bir anlamı ve değeri kalmamış olan vatandaşlık türüdür. Vatandaşlık denilen şeyin de altını boşalttılar. 40 Bin kişi yarın olur 1 Milyon sonra 5 Milyon. Surilerden bahsetmiyorum bile. Yani bu gidişat çok kötü gidişat efendim Türkiye'nin ekonomisi nanay.
    tsukyomi
    Oy için ülkenin geleceğini, vatandaşlarını ve demografiyi skip atmak.. Yeni yerli tecavüzcülerimiz, katillerimiz ve şeriatçılarımız hayırlı uğurlu olsun. Artık bir bok olmaz bu ülkeden.
     silivri
     Taliban'ın yönetimi ele geçirmesinden sonra, rahatça erkek çocuğu sikip yargılanmayacakları bir yer arıyorlardı. Buldular.
      cimilli
      40 bin şehidin ahını aldılar. Yahu bu kadar kolay mı bu vatanda hak sahibi olmak? Gelenlerden kaç kişi askerlik yapacak? Kaç kişi türkçe biliyor? Kaçı türkiye darda olsa cepheye koşacak? Kaçı bu vatana ve millete faydalı işler yapacak? Kaçı ilk seçimde oy kullanacak?
       sacmaliklarbekcisi
       sığınmacılara önce oturum izni verilir o da kriterlere uyarsa durumları bir yıl önce gelmiş sığınmacıya hangi mantıkla vatandaşlık verilir? Türkiye'ye sağladıkları üstün katkılarından dolayı mı? tiktok videoları sayesinde belki
        cinayetvaraga
        Seçim barajını düşürdün, kyk borçlarını sildin, surilere hayat verdin, afganlara sınır açtın, bulgarlara kimlikle girme şansı verdin, suudi prensi/katili mükafatlandırır gibi ağırladın, "bir daha davosa gelmem" diye şov yapıp yine israilin kucağına gittin, hem de senin müsluman filistinli kardeşlerine zulmedenlere sarıldın. Türkiye'nin yurtdışındaki tek toprağı olan Süleyman Şah türbesini koruyamadın! silah sattığın Işid in gelip senin türbeni yakmasına izin verdin! 30 tane Türk askerinin ölmesine sebep olan ruslarla iliskin bozulmasın diye asırlik duruşumuzu bozup, bizi rezil ettin. hep taviz hep taviz... bu anası belli babası yüzelli müslüman p*clerini alsan ne almasan ne. bak burada daha önce cok kez söyledim yine söyleyim; bunlara aş vermeyin, iş vermeyin, gözü yaşlı bebelerine acımayın, sefaletlerine aldırmayın yoksa ilk sizi skecekler, sizi taciz edecekler, sizlere tecavüz edecekler, fenaliklar artacak... hazırlanın 2023 e. çok karışacak buralar çok.
         silivri
         T.C. Cumhuriyeti mi?
          sairsel
          Vatandaşlık, birilerinin şahsi malı değildir öyle her canı isteyene verilsin!
           darkomikhanem
           sokak röportajının birinde adamin biri boşuna göçmenistan demiyor güzelim ülkemiz için
            ebu-cehil
            Uygur Türkü 🤡
             samyeli90
             Oy toplamak için ne yapacaklarını şaşırdılar artık
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.