30 Yaşına Gelip Eşek Kadar Adamların Hâlen Ailesiyle Yaşaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kafatamircisi
   Bu insanlar hayatı boyunca hiçbir başarı elde edemeyip bundan sonra da hiçbir halt olamayacak insanlardır. bakın açık ve net söylüyorum bu insanların ergenlik ve çocukluk dönemleri çok travmalı geçmiştir okulun futbol takımına bile alınmayan, alınsa bile yedek kulübesinde pinekleyen loserlar bunlardır alın size tespit gibi tespit))
    asit
    Niye yaşamasın ? Aile ve kişi birlikte yaşamakta bir beis görmüyorsa kimse buna laf edemez. Çoğu insan ailesinin geçimini sağlıyor. Herkesin anne babası emekli veya bir yerlerden geliri olan insanlar değil. Abartmışsın hatta biraz saçmalamışsın loser falan diyerek..
     blondewitch
     Avrupa'da mı yaşıyorsunuz anlamıyorum ki. Normalde evet ama ülke ekonomisinin farkında mısınız, ev kiralarının falan?
      catherine-earnshaw
      30 yaşında eve para getirmeyip annesinin/babasının emekli maaşını yiyorsa asıl sıkıntı budur. Ayrıca belki annesi ya da babası yalnız veya bakıma muhtaç? Bu gibi durumlarda aileyle yaşamak normal bence.
       milesov
       Ne boş adamlarsınız yahu. Ekşiden kaçıp buraya geldik, burası daha beter çıktı. Başka ülkede mi yaşıyorsunuz neyin kafası bu? Eskiden başka şehirde okumak, ayrı eve çıkmak gibi durumlar normal iken şu an imkansız. Bu dönemde ailesiyle yaşayan 30 yaş üzeri adamları ayıplayamayız. Kimsenin öyle bir hakkı yok. Ayrıca sadece ekonomi değil, herkesin yaşantısı ve sıkıntıları farklı. Ben de 24 yaşındayım ama ailem tamamen bana muhtaç olduğu için 30 da olsam, 35 de olsam onlarla beraber yaşayıp bakma yükümlülüğüm var. Sizin gibi empati yoksunu, aşağılık kompleksi olan insanlardan nefret ediyorum. Eminim bahsettiğin insanlardan kat kat daha zavallı birisindir.
        yagmur_ults
        Aynen hepimizde zengindik zaten o yüzden hepimizin ayrı evi olsun. Bu başlığı “18 yaşında olur olmaz kendi düzenimi kurup taşınıcam üniversiteye uzak yere gidip hayatımı yaşayacağım” kafasında ergenin biri mi açtı acaba?
         agac-ceviz
         Tamirci açtığın bu başlık sanki kendini övmek için açılmış ayrıca fikirlere saygılı olman lazım evin araban varsa bu kendine olmayan ailesi ile yaşayanlar senin veya bir kesim gibi olmadığı için aşağılamak yersiz bence herkesin kendi seçimi bence çok saçma malı mülkü olup ailesi ile yaşayanlarda var onlardami ezik neyse
          abdes_terligi
          başarısızlık değil bence, ailesinden memnunsa neden bıraksın gitsin? ben memnunum, ingilizce bilgisayar mühendisliği alanındayım, mezun olup iş bulduğumda ailemden ayrı olarak kolayca yaşayabileceğimi düşünüyorum. Ama ailemi neden bırakayım? Loser filan değilim bu arada asdkjaksdkj allaha şükür. Bilemiyorum başka insanların yaptığı her şeye laf yetiştirenler biraz kendilerine baksın bence.
           samyeli90
           Eve para getirmeyip anasının babasının iki üç kuruşluk maaşına ortak oluyorsa evde kıçını yayıp bütün gün yatıyorsa bir işe de ortak olmuyorsa evet haklısın
            deli_dumrul_
            BU FİKİR KENDİ EVE ÇIKAN Bİ BOK OLDUM SANAN ANCAK KURU EKMEĞE TALİM EDEN SER SEFİL YAŞAYAN AİLESİNİN YANINDA BİLE YER TUTMAYI BECEREMEYEN KİŞİLERDEN ÇIKIYOR GENELDE (BENİM DENK GELDİKLERİM BU ŞEKİLDE)
             pisilamest1
             30 yaşına gelmiş bireyler aileleriyle yaşayamaz diye bir kural mı var? Durumu olmayan,aile ekonomisine destek olan,evlenmeyi tercih etmeyen insanlar var.Herkesin harika bir ekonomisi veya ev alacak veya kiralayacak durumu yok.Hadi onu da geçtim adam belki ailesiyle yaşamaktan memnun,belki ailesi onunla yaşamaktan memnun seni ilgilendirir mi? Özgüven vs bu tarz şeylerle ölçülmez.İnsanları eleştirecek konu kalmadı herhalde.Saçma sapan şeyler.Bi çıkın şu kafadan.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.