30 Yaşına Gelip ‘Abi Ben Öğrenciyim’ Taktiğini Kullanmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Öğrencilik üniversite ile noktalanmıyor. Bunun yüksek lisansı var doktorası var. Öğrenci olmanın getirdiği belli başlı haklar da var. Otobüse öğrenci kartı basmak gibi. Her ne kadar şoför abiler ‘sen mi öğrencisin?’ diye tuhaf tuhaf bakıyor olsa da ‘abi ben öğrenciyim’ bakışı ile geri püskürtebiliyoruz. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi var tabii birde. Bu fakültenin ekmeğini yiyen çok. 50’li yaşındaki teyzem Tarla Bitkileri okuyor. Evet ‘ben öğrenciyim’ dediği zamanlar da oluyor.
    bendemistimama
    Beni anlatmisin. Ortamina gore hocayim dedigim de oluyo
     redblack
     34 yaşinda öğrenciyim her turlu nimetinden faydalaniyorum, ayrica saglik personeli gectigimiz icin onun da nimetlerinden faydalaniyorum.
      asit
      öğrenci kaç yaşında olursa olsun, verilmişse öyle bir hak sonuna kadar kullansın.Helal olsun. Hak etmeyip de silip süpürenler düşünsün.
       sairsel
       Öğrenmenin yaşı yoktur 😉
        peripedia
        Öğrencilik haklarını kullananlara lafım yok ama bunu bir hayat tarzı olarak benimseyen üniversiteli öğrenci kafasından çıkamayan, evi bir öğrenci evinden daha berbat durumda olan insanlar ne yalan söyleyeyim bana çok itici geliyor.
         eski_bi_tanidik
         Ülkede 40 yaşında okuyun bile var
          lutfensakinol
          En son babam tam vermek yerine öğrenci parası vermek için kendisine öğrenci demişti orda bi yakınlaştık
           detokssuyu
           Eskiden işe yarardı öğrenci olmak ama günümüzde öğrencileri yolunacak kaz olarak gören esnaflar, ev sahipleri olduğu için ben öğrenci olmama karşın bazen saklamak durumunda kalıyorum.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.