30 Yaş Üstü Sevmediğin Bir İşte Çalışmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rickkorick
   Yeni bir şeylere başlamak için geç kalmışsındır, 20li yaşların bu kariyer için heba olmuştur, sevmediğin okulu okumak o yıllardan da fazlasını senden götürmüştür, başka bir işi öğrenmek için hevesin de enerjin de yoktur. Bir yandan da daha çalışacak en az 40-45 yılın vardır, geri sayım için bile çok erkendir. Cesur yürekleri yorumlara beklerim.
    janselihnm
    AH O DUYGUYU ÇOK İYİ BİLİRİM .. GERÇİ 24 YAŞINDAYIM AMA BİR ÇOK KEZ TATTIM O DUYGUYU MESELA SABAH KALKIYORSUN YA İÇİNDE EN UFAK Bİ İSTEK YOK ... BİR SİTEMLE KALKIYORSUN .. SAMİMİYETSİZ ÇIKARCI ARKADAŞLIKLAR PATRON YALAKALARININ OLDUĞU VE ÇALIŞMA SAATLERİNİN SABAHIN SEKİZİ VE AKŞAMIN BİLMEM KAÇINA KADAR SÜRMESİ.. BAŞINDA SÜREKLİ SENİ ELEŞTİREN Bİ PATRON.. EN UFAK HATANDA NASILSA PATRONUM KAFASIYLA SENİ YERİN DİBİNE SOKMASI .. VE SENİN SABIR SABIR PARA LAZIM ÖDEMEN GEREKN BORÇLARIN VAR DİYİP YUTTUĞUN ONCA HAKARET .. BAZEN İŞİNİ SEVEREK YAPAN ÇOK GÜZEL ÇALIŞMA ORTAMI OLAN İNSANLARI KISKANMIŞIMDIR.. SANIRIM BENİM HİÇ BÖYLE BİR İŞİM OLMAYACAK ..
     hesapsilindi00
     Hayat bazen seni sevmediğin işlerde de çalıştırır
      kuyinist
      Henuz 20 li yaslarimin basindayim ve sevmedigim iste calisiyorum wtf
       hesapsilindi00
       "Hayat, her zaman olmasını beklediğimiz gibi olmaz. Hayatın farklı planları vardır. Hayat böyledir işte" Legend filminde tom hardy'in hapishane görüşmesinde sevdiği kıza söylediği bir sözdür
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.