30 Lu Yaşlara Gelmiş Eşek Kadar Adamların Hâlâ Lunapark Gitmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kafatamircisi
   O benim işte Eşek kadar adamların bile çocuklar gibi heyecan içerisinde oradan oraya koşturabildiği ve bunu yaparken de "deli galiba" diye nitelendirilmediği tek yer. ayrıca küçücük çocuklar psikopat aletlere hebele hübele diye binerken yetişkinlerin tırsak halleri de görülmeye değerdir. "buradan yola çıkarak bilgi ve tecrübe korkunun temelini oluşturur diyebilir miyiz? O değil de aga o çarpışan arabalarda bana çarpan çocuğu takip et ona bi koyacam şimdi akciğerleriyle bağırsakları yer değiştirecek))
    -lucy-
    Yaş fark etmezsisizin eğlenmenin harika bir duygu olduğuna eminim :) Bende yapacağım çünkü. 30lu yaşlarda lunapark, park, AVM'lerin eğlence merkezlerinde eğleneceğim. Sonuçta kime ne? Ben eğlenecek miyim, evet. Önemli olan da bu. Eğlen gitsin. Keşke şu top havuzlarına da girebilsem, çok isterdim. En büyük eğlence o bence .))
     eski_bi_tanidik
     Ay nolacak cnm. Eğlencenin yaşı olmaz
      fairytale-
      Lunaparka hic gitmedim jgjfjuf gidenlere gıpta ile bakıyorum
       asit
       Çocukken gondolda ayağa kalkıp üst demirlerden asılır ekstra adrenalin basardık. Gitmeyeli uzun zaman oldu ama çarpışan arabaları gördükçe halâ heyecanlanıyorum.
        slmbnarda
        Corona: MERHABALAR AQ
         strangestar
         Boşver elalemi hocam sen kendi keyfine bak
          me_out_bye
          Çok gereksiz bir şey. Veletken gittik tabi bindirdiler anıra anıra ağlaya ağlaya makinayı durdurttum. Tutunmasam uçucam mk. 45 kilo çocuğum. Ne kdr gücüm olabilir ki? Götüm hop hop hopluyor. Ellerimle ben tutunuyorum. Belden bir demir geciyor kilit emniyet diye o ne skme yarıcal acaba. Kayıp duruyom koltukta. Sen basarsın yaygarayı. Durdurdu gtler neyseki. ^_^ Akıllandık mi? Yoo. Kaç kere yine kimlerin yaninda bindirdiler. Hep bi fazla cesur kucuk bebe yaşitin olur kız fln olur bide bu sonra sende bin falan beraber binin fln al başina bela mk. Bir tek çarpışan arabalar güzeldi sanırsam pek hatırlamıyorum çocukken bindim 🙂 O da arkadan tanimadigin lavuklar vurup guluyor mk onda da çok aşiri begendigim soylenemez. Donmedolap desen o ne dandik bir sistemdir herkes canini bırakip biniyo mk xd Ama gezmesini severim birileri biner izlerim onlari beklerim. O olur. Manyaklik olmasin pls. Çekiçmiş bişeymiş gondolmuş get.
           monaiman
           İçimdeki çocuk ölmedi dedirten olay.
            yabadabadu
            bu fotoğraftaki zımbırtı zaten 30+ knk
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.