3 Millet Tek Devlet
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lovewkoko
   pakistan'da inanılmaz bi türk sempatisi var. bu diriliş ertuğrul falan deli gibi izleniyor. her koşulda destek veriyorlar bize. kuzey kıbrıs'ı ilk tanıyan ülke olsa da daha sonra caydılar dış baskılardan diye bi bilgi kalmış aklımda. neyse böyle işte.
    eski_bi_tanidik
    Niye bu ülkelerle dost olmamız sana bu kadar batıyo? Türkiye düşmanıysan bilemem tabii
     eski_bi_tanidik
     Beni engellediğin iyi oldu 🤣 seni görmeyeceğim artık hsjshdsn azıcık karakterin varsa yasadigin ülkeye nankörlük yapmayı bırakırsın inş
      me_out_bye
      Pekıstan ne ara çıktı ? 🤔 Ondan haberim yoktu. Bayraklarımız benzer ama onun dışında hiçbir şey bilmem pakistan makistan hakkında. Çoğu halkımızda bilmez b3nce. Ama Azerbaycan dersen iş orada değişir. Kardeş ülke evet. Ezelden beri öyleydi öylede kalacak. Kendi ülkelerinde bu duruma çok gıcık olan anti türkiyeciler biz azeriyiz! gibi bir kitle de oluşmuş olsada. Çoğu sever bizi, büyük kısmı. Bu arada ülkelerede bağlı olmak şartı ile. Kimdir nedir ne faydası olur ? Ne zararı ? Sevilmek başka ülkeler tarafından çevre yapmak güzeldir. Yalnız kalmak kötü. -- Şimdi birde hindistanla savaşmayak durduk yere ? 🤔🤦🏻‍♂️. Her yere atlamakta hoş değil haa. Önce bi kendi savaşlarımızı halledekte sonra başkalarına şey edersin abisi. 😐🤷🏻‍♂️. Pakistan ⚔ Hindistan ezeli düşmanlardır. Çoğu yerde olduğu gibi. Hem komşu, en yakın ülke. Hemde birbirine en gıcık ülke şeysi durumu.
       the-fearless
       Bir Türk devletinin diğer Türk devletlerine böyle bir şey demesi kadar normal bit şey yok. Tahminimce senin bu listede görmek istediğin ülkeler Avrupa ülkeleri olmuştur. Eğer ki böyle düşünüyorsan, sana bir soru sormak istiyorum. Yüzyıl önce bizi yanında savaşa almak istemeyen ancak zorunda kaldığı için alan Almanya mı, Bizim tarafımızda savaşa girip ardından düşmanımız olan ve ülkemizde akdrnizin neredeyse tamamını işgal eden İtalya mı, Egeden başlayıp Eskişehire kadar gelen ve kaçarken de her yeri yakıp yıktıktan sonra günümüzde bile bizi tehdit eden Yunanistan mı, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin halkına işkenceler edip o masum insanlara işkence edip öldüren Fransa mı, Savaşa girmek istediğimizi öğrenince bizi paylaşmak istedikleri için bizi yanlarında savaşa almayan İngiltere ve Rusya mı yoksa günümüzde arkasında bıçak saklayarak bize dostmuş gibi görünen ama en ufak olayda bizi yarı yolda bırakan, Ortadoğuda kendimizi düşünüp savaşırken arkadan düşmanımıza silah veren Amerika mı? Bu saydıklarımdan hangisiyle kardeş olmak isterdin. Bunu bana lütfen söyle.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.