2156 Yılında Bir Ana Haber Bülteni Yapıyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kurtisaghost
   Bu tamamen deneysel bir başlıktır. Tutarsa devamı gelir, tutmazsa da çok da şey değil yani :) Neyse olayı kısaca anlatıyorum: Yıl 2156. Yer Mars. Tangonya ülkesinde gezegensel yayın yapan Zkuçibar kanalı ana haber işlerini bir günlüğüne bize devretti, yaparız bence ahah Ve haber uydururken maksimum absürtlük minimum günümüz gerçekleri ve problemleri lütfen. Zaten tüm günümüz onlarla mahvoluyor, hayal gücümüzün de canına okumasınlar..
    -lucy-
    Evet şuan olay yerindeyiz, Neptün terörü marsı sarmış durumda, insanlar ölüyor ama devlet marstinye köprüsü yapıyor. Evet marstinye köprüsü, bu harika haberi verdik size. Devlete binlerce kez teşekkür... (a zküçibar (?) mars tv)
     merivella
     Evet sayın seyirciler diğer haberimizi geçiyoruz venüs gezegeninden yola çıkan gemi samanyolu galaksisinden geçip kara deliğe girmesi sonucu beşinci boyuta ulaştı yaptıkları röportaj sonucu beşinci boyutta Salih denilen biri ile yanındaki beyaz sakallı bir adamı gördüklerini iddia ettiler.
      mrsnl33
      Eski Cumhurbaşkanlarından Recep Tayyip Erdoğan,202.yas gününü sevdikleri ve ailesiyle beraber kutladı.(Bu herif,zombi gibi,o tarihtede yaşamaya devam eder).
       imcherry_
       umarım norveçe kaçma hikayem anlatılıyordur
        gregory_
        Az bekle torbacimi ariyorum
         merivella
         Evet sayın seyirciler galaksiler arası yolcu otobüsünde kaza oldu mars gezegeninden 10 uzaylı yaralandı mars ulaşım bakanının yaptığı açıklamaya göre yıldız tozlarının oluşturduğu görüntü kirliliği yüzünden önüne göremeyen otobüs şoförlerinin çarpışmasıyla meydana geldi.
          gizemlicikolat
          Evet sayın seyirciler. Dünya gezegeninden gelen bir yolcuda daha covid-19 tespit edildi. Virüsün Jüpiter mutasyonu olduğu söyleniyor. Sağlık Bakanımız Berkecan Neptün’ün bugün açıklama yapması bekleniyor.
           kafatamircisi
           bu çocuğun hayal gücüne yaratıcılığına hayranım aferim evlat👍😊
            berat_redflag
            Yüce Önderlerimiz Mustafa Kemal Atatürk ve Mert Atasıtürk (yeni soyadı) bugün törenle anıldı.
             kurtisaghost
             Kuzey Tangonya'da baş gösteren kum fırtınası iki solid (Mars günü) boyunca ülkenin kuzey eyaletlerinde problem yaratacak. Özellikle New New York taraflarındaysanız sakın şahsi Ufo'larınızla yolculuk etmeyin. İlla bir yere gitmeniz gerekliyse ışınlanmayı tercih ediniz..
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.