21. Yüzyılın En Temel Mutsuzluk Sebebi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Gelecek kaygısıdır diye düşünmekteyim. Hatta uzun vadede bir gelecekten değil doğrudan yarına olan kaygıdandır. Her şeyin bu kadar belirsiz olduğu zamanlarda zamanın bir o kadar hızlı bir şekilde akıp gitmesidir. Zaman az, yapılacaklar çok kaygısı ile kendini gerçekleştirememe korkusundan doğan bir anksiyetedir. Sizce?
    busrawashere
    rte, benim için
     absurdizm
     Pedofili ve çocuk istismarı. Bundan daha mutsuz eden birşey olamaz.
      detokssuyu
      Sevgisiz insanlarıdır. Kimsenin kimseye tahammül edemediği toplumdur. Bir Günaydın’ı, İyi Günler’i esirgeyen insanlardır.
       me_out_bye
       Hayatı zor kılan oçları yüzündendir. Aslında zor bir şey yoktur. Her erkek kadın başının çaresine bakabilir mutlu olabilir yanyana gelip. Ama bazı pi#ler yapışmış bırakmıyor. İnsanlara işleri zorlaştırmaktan ızdırap çıkarmaktan mutluluklarını ellerinden alıp kendileri yemekten hoşlanıyor. Ve buna düzen diyorlar. Sm sizin düzeninizi. Oçları. - Dünya buna uygun yaratılmıştır. Altyapısı buna uygundur. Ama insanlar (bazı)insanlar diyelim. Ellerini attıkları her şeyi berbat etmişlerdir. Bundandır bu ızdırap. Bu zorbalık. Bu mutsuzluk. Birileri sürekli birilerini kandırmak kullanmak için hamle yapıyor hiç durmaksızın. Zarar görenler mutsuz oluyor. Fayda sağlayanlar azıyor. -- Adaletin A sının ucunun tek kenarı yoktur bu ortamda. Her şey bir yalan veya birilerinin avantajına işine göredir. Yapılan işlerin 85% bir şov ilizyondan ibarettir. - Adaletin olmadığı yerde de Bol yalanın olduğu yerde, zorbalığın olduğu yerde Mutlukluk olmaz. Çok zor... Ne kadar kaçarsan kurtarırsan kurtar. 1 2 3 5 10 Karşına çıkacaklardır pi#liklerle yine. İnsanlar insan olmalı. Mutlak mutluluk için.
        mrlawyerkk
        Yarınların daha kötü olacağını bilmek. Sürekli bir uçurum kenarında bekliyor olma hali. Umudun kalmaması, mücadele ruhunun tükenmiş olması.
         sedefartuny
         İleriyi görememek ve ileriye gidememektir. Hep geriye gitmek ve gelişememektir.
          redblack
          Doyumsuzluk
           eski_bi_tanidik
           Modern kaygılar İnsanların tek odaklanması gereken şeyin artık geçim kaygısı geleceği fln olması bu yüzden birbirleriyle güzel zaman geçirmeye fırsat bulamıyorlar Insanların sadece gendini düşünmesi
            benita
            İletişimsizlik
             mevsimlerdensnbahar61
             Geçim ve güven kaygısı
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.