21 Yaşında Yaşamına Son Veren Gencin Bıraktığı Not
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   miller
   bu dünyaya sayıp sövmek istediğim anlardan birisi. henüz 21 yaşındaki ferhat eren elazığ'da canına kıymış ve ardından boğazımı düğümleyen mektubu bırakmış. ------------------ hiçbir zaman konuşkan ve derdini anlatan biri olmadım. ama artık anlatabilirim. ben başa çıkamıyorum artık hayat ile mutluluk ve yaşamın bu dünyada bir ev, araba ve evlilik olması kadar saçma bir şey yok. bu yaşıma kadar yaşayan bir ölü gibiydim. hiçbir zaman ne mutlu ne de tatmin oldum. sadece siz öyle olduğumu sandınız. şimdi belki mutlu olacağım bir yere gitmek beni umutlandırıyor. kimse ne beni düşünsün ne de arkamdan ağlasın. beni sevenlerden ve ailemden özür diliyorum. son çare bu mecburum. çünkü yaşadıkça daha çok acı çekiyorum. biliyorum, 2-3 gün konuşulup unutulacağım. ardımdan bu yazıyı okuyun ki belki beni anlarsınız. ben bile kendimi anlamıyorken. tüm beni soran herkese bu yazıyı okutun. herkesin gerçeği bilmeye hakkı var. bunları yazarken bile zorlanıyorum. çünkü kendimi bile açıklamak zor ama artık yaşamak istemiyorum. istemiyorum ne yaparsam yapayım hiçbir şey değişmiyor. her gün yine aynı şeyler oluyor. hiçbir şeyi değiştiremiyorum. sakın üzülmeyin sakın ağlamayın. hiçbir şey geri gelmiyor. yok olmak istemiyorum. beni en azından yılda bir kez hatırlayın. dışardan hayat dolu olanlar hep ilk giden olur. ölürsem eğer kimse bundan sorumlu değildir. tüm aile ve sevenlerimden özür diliyorum. en çok sizden özür diliyorum. anne ve baba size layık bir evlat olamadım, özür diliyorum. ------------------ ne desem bilemiyorum. içim paramparça oldu. nasıl bir varoluş sancısı çektiğini bilmiyorum fakat dünya hassas kalpler için cehennemdir... gittiğin yerde huzur bulman dileğiyle.
   https://www.haberler.com/intihar-notu-birakan-gencin-cansiz-bedeni-bulundu-14340121-haberi/
   kaynak
    eski_bi_tanidik
    Sonum böyle olmasa bari
     silmarillion
     Etrafındakiler empatiden yoksun sığır gibi insanlarmış demek ki, sığır gibi bir ebeveyn, sığır gibi arkadaşlar. Depresyonun en tehlikeli tarafı, ondan kurtulduğun ilk an kendini öldürmek için gerekli cesareti kendinde bulmak oluyor. Bütün intiharlar planlıdır..
      somurtkan_sirin
      ömür sanki bir kara kutuymuş gün gelince herkesin açılımış ama sorarsan hep geç kalınmış...
       abdes_terligi
       Okurken ağladım
        abdes_terligi
        Okurken tutamadım kendimi ağladım, nasıl zamanlar bunlar ya. Karanlık çağ gibi hiç bir yerde umut yok
         farkedmez
         Bizimde hayata karşı umudumuz yok acı çekiyoruz çünkü buna yönelttiler bizi. siyasi ortam ekonomi ve belli bir düzende oku-çalış-evlen-emekli ol vs düzeni içinde yürüyor. sen intihar edecek kadar cesaretliysen kararlıysan bunu kırıp farklı hayatta kurmaya adım atabilirdin. he olmadı mı yine yapacağını yapardon. bu yaşta bu sebeplerden intihar etmelerini anlamıyorum. bu ilk değil zaten. hayatı bahane edip intihar etmeyin, siz kolay pes ediyorsunuz. he yaşadığı başka şeyler vardır bilmem ama anlattıkları kadarıyla yorumda bulunabiliyoruz malum.
          sihirbaz
          gerçekten cok uzucu okurken içim gitti ailesini düşünemiyorum Allah yardımcıları olsun, sabır versin
           peripedia
           Ne acı şeyler oluyor ülkemizde ya. Bizler de tüm bu olanlara sesimizi çıkaramıyoruz hala sadece başımıza gelen kadar izleyici rolündeyiz.
            gizemino
            Anne baba sizden özür diliyorum kısmında mahvoldum....
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.