2031 Yılında Olduğunu İddia Eden ve Bizimle TikTok Aracılığıyla İletişim Kuran Zaman Yolcusu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Ya hu bir sürü çocuk var bu platformda ve korkmaları ya da böyle bir şeye inanmaları o kadar olası ki. Ben bu arkadaşın yabancı versiyonu ile karşılaşmıştım hatta uzmanlar onun için zamanlar arası paralel bir boyutta sıkıştı falan diyorlardı. O arkadaşın çok kötü bir takliti olmuş ama baya izleniyor insanlar buna görevler falan veriyor hatta.
   https://haberglobal.com.tr/yasam/sosyal-medyayi-karistiran-zaman-yolcusu-istanbulu-bombos-goruntuledi-148778
   https://haberglobal.com.tr/yasam/sosyal-medyayi-karistiran-zaman-yolcusu-istanbulu-bombos-goruntuledi-148778
    me_out_bye
    Ya bu video edit ya, artık çektiğin görüntüden bir takım şeyleri kaldırabiliyorsun kimsede bi skm anlamıyor. Akıllı insan çıksa bir işe yarasa şaşar zaten. Nerede bi bi bka yaramayacak anca polemik yaratacak amaçsız aptalca iş var onu yapmaya bayılıyorlar. İnternetin yalan çöplügüne dönüşmesinin sebebi bu zevkini s. tipleri yüzünden. Teknoloji sürekli gelişiyor. Evet çok acayip bir icat benimde kafam almadı nası silip farketmeden benzer görüntü konuyor objenin arkasını nasıl görecek ona benzer bişe koyacak diye? Ama yapıyor işte adamlar bulmuşlar bişeler. Bu s.salağıda bunu bulmuş öğrenmiş bir yerden heralde. Çabuk daha başkaları bilmezken hemen onları kandırayımda belki bişeler elde ederim kafası. Uğraşına çaktıgım yürü git çalış para kazan mal velet. Korku müziği koymuş birde arkaya aman çok korkuyom gün şu yalnızım burada boş. Bana not bırakmışlar kağıda yazı yazmış onu gösteriyor. İzlemiş bir iki film salak, o moda girmiş vizyonda yok çocukta tam bir Türk keko. Elin gevuri yapsa neler yapardı. Yazık Tiktok'taki bebelere an itibari ile %75 bütün videolar yalanmış kurgu. Millette bişe diye izliyor. İşte teknoloji iyi bir şeyken nasıl kötü yararsız zarar veren bir şeye dönüşüyoz? Götlerin elinde dönüşür normal.
     eliff04
     Off bunlara inancağımızı mı sanıyorlar ya gerçi neyi sorguluyorum ki max. tiktokçu zekası
      mrsnl33
      Tiktok kullananların büyük kısmının zeka seviyesi diplerde zaten, bu da onlardan biri. Çokta şey yapmayalım
       fairytale-
       Tiktok kullananlar uçuyor hep.
        rafadanlop
        2021 yılını bi atlatalım da boşver şimdi 2031’i sonra düşünürüz.
         sairsel
         Zamanı bükebilecek bir babayiğit daha anasının karnından doğmadı 😁
          silmarillion
          Abi şu adamı hala konuşmayın ya adam tırt abi siksok ergenin teki, herif 2020 seçimini herkes engel olmaya çalışsa da nafile thrump kazanacak demiş biden kazandı mk, bir de salak iki üç kere aynı postu atmış silmemiş de, ona rağmen takip eden salak binler var
           gulfemkaya
           Prodüksiyon güzel hemen dizi sektörüne yönlendirelim arkadaşıo
            peripedia
            Bir şey diyeceğim videodan insan yok etmek bu kadar kolay mı ya? Saçmalığa inandığımdan değil ama merak rttim videolar üzerinde de mi oynanabiliyor artık.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.